Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bebe, board, jeu, princess

Jeu de Bébé Little Princess On Board

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Jeu De Bébé - Arabada Bebek Var - Little Princess On Board
Little Princess On Board, Arabada Küçük Prenses VarJeu De Bébé Arabada bebek var vantuzlu uyarı yazıları aracınız ile seyahat ederken rahatça görülebilen ve vantuzu sayesinde aracınızın camında dilediğiniz yere kolayca yapıştırıp sökebileceğiniz, solmayan, bozulmayan kaliteli malzemesi ve baskısıyla üretilmektedir
Bebeğiniz ile seyahat mutlaka güvenli olmalı Siz ne kadar dikkatli kullansanız da diğer araçlara arabanızda çocuklarında bulunduğunu bildiren bir uyarı yazısı kullanmanızda büyük fayda var
Basit kullanımlı vantuzu ile aracınızın arka camına yapıştırmanız yeterlidirUyarı yazınızı ihtiyaç duyduğunuz taktirde nemli bir bez ile silebilirsinizÖlçü : 13 X 13 cm
ÜRETİM YERİ : TÜRKİYE - TÜRK MALI

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Güvenlik Seçeneği : Arabada Güvenlik
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
3,20 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com