Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bpa, göğüs, manuel, pompası, tirle, tombik

Tombik Tirle Manuel Göğüs Pompası (%0 BPA)

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Markanın Ait Olduğu Ülke : Türkiye

Üretim Yeri: Türkiye

Özellikleri:

Bisfenol-A içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiş Tombik Tirle göğüs pompası, annenin göğsünde biriken fazla sütü alıp, anneyi rahatlatmak için tasarlanmış, kullanımı ve taşınması kolay, son derece hafif ve pratik bir üründür

Bebeğin emzirilmediği zamanlarda biriken ya da bebeği emzirdikten sonra kalan, fazla sütü sağarak göğüste rahatlama sağlanabileceği gibi sütün devamlılığını için sağım egzersizi amaçlı olarak da kullanabilir Pompa haznesini yavaşça sıkıp bırakarak sütün gelmesi sağlanır

Paket içeriği: Polipropilen huni gövde ve N-soft pompa parçası

Ürün Madde İçeriği: BPA içermeyen PP ve N-Soft hammaddelerinden üretilmiştir

Temizlenme: Ilık sabunlu suda yıkanıp durulanır, steril edilebilir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Pompa Kullanımı : Manuel
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
12,78 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com