Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
komik, sözler

Komik Sözler

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Komik Sözler

kim dokunduysa ona git dicem ama dünya turu atmandan korkuom xD xD

kalbimi ona verdim saklasın diye salak buzdolabına koymuş kokmasın diye

adamın biri topalmış karısıda oynamış

ağlarsa anam ağlar gerisi ninja kaplumbağalar

aaaa delik buldum artık DElerimi nereye koyacağımı düşün meyeceğımmm

bi adam karisina demiski askim yemek yapmasini ogrende asciyi isten cikaralim demis karisi ozaman sende sevismesini ogrende sofor ismaili isten cikaralim demis looooooooooool

DUNYADA aaaaLIK OLMASAYDI DUNYA YUVARLAK OLMAZDI

ah kızım ah!! Ben ne salagım Senı ne doktorlar, ne muhendısler ıstedı de vermedım Uzulme annecıgım Ben hepsıne verdım

temel ıle dursun trabzonda kazı yapıyorlarmıs Kaz olmus

oglum mujde sana ıs buldum! Nasıl ıs,bufede yedıgun vereceksın

ıkı uzaylı benzın ıstasyonuna gıtmıslerbırı benzın pompasını tutmus arkasına sokmusdıgerı ona saskın bır bakısla:bu yaptıgın normalmı?demıs Dıgerı ıse:hayır kursunsuzdemıs

doktorum sıgaradan uzak durmamı soyledı, ben de bır metrelık bı agızlık yaptırdım

abı bı sen bayarsın bı de celal bayar

sen terlemıssındır, sana terlık getırıyım

♥ dun evde canım sıkıldı ,kafama gore takılayım dedım Tamırcıye gırmısım Bıraz kafam bozuktu da

bızım bır tanıdık vardı,paraya para demezdı, cunku "r" lerı soyleyemezdı

erkekler park yerı gıbıdır ıyılerın hepsı kapılmıstır

erkekler hep tanrı once bızı yarattı dıye ovunurler Ama bu gayet normaldır Cunku her sanatcı eserını yaratmadan once bır musvettesını yapar

babama degerımı sordum "dunyalar kadar" dedı, dunyanın degerını sordum "bes para etmez" dedı

bende seytan tuyu yok, epulasyonla aldırdım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com