Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çıkar, kajmer, sagopa, yok, yolum

Sagopa Kajmer - Bir Çıkar Yolum Yok

Eski 02-28-2009   #1
meLankoLik_asaLet
Icon1861

Sagopa Kajmer - Bir Çıkar Yolum Yok

1Bölüm

Etkisindeyim görmüş olduğum şaşkınlıkların,kurtulmalıyım!dışında kalmalıyım alışkanlıklarımın
Bana benden haber veren rüyalarımın bir anlamına varmalıyım,bir yoldan çıkışa varmalıyım!
Yaşadıklarım ve anımsadıklarımdan ibaretim benUmursadıklarım sadık olanlar,dışladıklarım özüne bağlı kalmıyanlar
Sözüne yalan katan terazi şaşkınları,farazi malumatları,süpheciliğimin sebebi insanlar yada insan olup insanlık dışı roller kapanlar
Rabbime hamd-ü senalar olsun,yazdırıyor ilham kalemi Elhamdülillah,yolundayım ne eyleyim alemi?
İnsanlar komik,onları anlaman için yeter mimikTek sahipliğimiz bilmem kaç gram et ve içine sığınan kemik
Onuda toprak alır elde var ölüm,hüzünlü son bölüm

!!!Nakarat!!!

Yaklaş bana yanmassın!Yansanda o senin içinde yangın
Şu an aklına düştüm,aklın yolu birdir dedim yürüdüm
Mevzum nedir anlarsın,arzum sana yalvarsın
Şu an kendimi gördüm,küçüldükçe küçüldüm Eyvah!

2Bölüm

Şu an beni dinlediğini biliyorum,seni görür gibi oluyorum,analiz ediyor yazıyorum,açımı bulup çiziyorum,gözümü siliyor yanıyorum,
düşünü biliyor üşüyorum,ama bir çözüme varıyorum,dinle!
Sınıf arkadaşlarım yazdıklarımı silsinHayat bilgisi kitaba sığmaz başkalarına yedirinFazla rahattan delirin,gazla!
Menzilimden gidin,gerçeklerimi bana verin,fıtratınızı gerdirin!
Heves ve hırs toz misali,maneviyat dev sarayYaşananlara şahidimiz şems ve ayÖzel hayatlar deşifre olmuş herşey açık vay vay,!
labaratuvar içinde hangimiz değil yedek kobayBende kaçıcak ayak yok bu taarruz meydanından,benden sakın!
Akın akın birlikler lirik sürer mikrofondan,uyuşmakta can damarım,patlayan dikişlerimi yamarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com