Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, geyikleri, yeni, yıl

2012 Yeni Yıl Geyikleri - 2012 Geyikleri

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2012 Yeni Yıl Geyikleri - 2012 Geyikleri

2012 Yılbaşı Geyikleri

Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2012'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun

2012 tıpkı 2011 gibi beklentileri karşılayamayacak yıl çünkü beklentiyi karşılayacak olan yıl değil, insanların ta kendisidir

2012 ya mayalara ya da bize kapak olacak

2012 ayakkabı bağlamaya devam edeceğimiz yıl bir aydınlanma, beklemeyin yani

babam: 2012 de dünyanın sonu gelecekmiş

ben: hım evet mayalar öyle inanıyormuş doğru

babam: yok sadece onlar değil bir çok din bu yılları refere ediyormuş

ben: neyi 2012 yi mi? hım doğrudur ya evet

babam: ne yapılır öyle bir şey sahiden olsa ki? inşaatı bırakırsın o zaman bence ne gerek var ki de mi?

ben: eheh

babam: hakkaten ne yapılır ki tadını çıkarmak için? bütün gün baklava da yenilmez ki?

2012'de kıyamet kopamaz ki benim buzdolabında bir adet ton balığı konservesi var son kullanma tarihi 2013'te

Yılbaşı gecesi geriye kalan 364 gece serbest olmasına rağmen eğlenmenin zorunlu olduğu gece gerilirim hep bu yüzden

yılbaşında ne yapıyorsun ?

iyiyim allaha şükür hacım sen ne yapıyorsun ?

Yılbaşı 10 dan geriye doğru sayıp 0 dedikten sonra holeeey diye bağırmak0 dedikten sonra sanki yeni bir hayata başlamış gibi sevinmek

kurşunlardan vurulan bi laz çocuk noel babaya dava açmış “tamam ben dede yadigarı silahıma mermi istemiştim ama bacağıma değil dedi”

bana baya bi tanımadığım numaralardan sms geldi yılbaşında çoğunu sğol kardeşim diye geçtim, umarım güzel hatumlar yoktur içlerinde bana sulanan ve hayal kırıklına uğrayan adımız topa çıkmasın

seneye görüşürüz esprisi yapanlarla önümüzdeki seneye kadar görüşmeme kararı aldım

Annem yılbaşında biri geçirmeden gel dedi biri değil iki kişi geçirdi benim yılım nasıl geçer?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com