Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
müslüman

O da Müslüman(!)

Eski 12-30-2008   #1
GöKKuŞaĞı

O da Müslüman(!)

Biz de Müslümandık(!) İsrail ürünlerini hızla tüketen, ABD ile geniş münasebeti olan Evanjelizm hürmetlisi müslümanlar Nasılsa çabucak unutulacak yaşananlar, ardından hiç bir şey yokmuş gibi "Rock'n Coke"

Küresel ısınmanın eşiğinde ve "2100" de "Dünyanın yokoluşu" adlı araştırmların hızla devam ettiğini görmekteyiz Tamam, zaten 2100'ü göremem ama ebedi bir ikâmetgâh yerinin hazırlığının telaşına düşmemek NEDEN?

Biz de Müslümandık(!) Gazze'yi biz de vurduk Birleşmiş bir devletimiz yoktu ( ABD, AB, İslam Ülkeleri Birliği, Afrika Birliği vb) belki, ama arada kalmışlığımızda yoktu(!) Her yere oynayabilirdik, "Kahrolsun Filistin'e yapılan zulüm" derken, "Bizi AB'ye alın" çığırtkanlığınıda gösterebilirdik Velev ki biz de müslümandık (!)

Sakın ha, ayrım yapmayız biz Kürt, Türk, Alevi, Sunni, Ermeni, Fransız, İngiliz, zenci, beyaz Güçlünün yanında olmaya çalışıp, ezilenlere üzgün olduğumuzu belirtir, yumuşatırız gerilimi

Biz de Müslümanız(!) saçma sapan "devrim" adı altında çatışmalara girer aynı davanın erleri birbirini vurur, ölürüz, öldürürüz Kardeş kardeşi satar, bir üst mertebeye yükselir Komün sistem, gambazlanma, gambazla

Çaresizler, Gazze'de kundaklar kefen oluyor, her bir evin duvarı kandan boyalar Ve suretlerde hem yoksulluk, hemde bir katliamın acısı var Bundan soykırım olmaz(!) çünkü bizim "cihad" kaygımız yok, "chat" kaygımız var Üzüldüm, başka ne yaptım? Aç bi "Rock'n coke"

Lütfü Şener
ORDA BİR ÇOCUK BURDA BEN
Bir ana gülümserken yorgun ve güzel
Yüreği müjdelerle tüy gibi hafiflerken,
Orda, bir çocuk doğar sımsıcak dünyamıza
Burda ben

Dal nasıl, yaprak nasıl, ekin nasıl büyürse
Toprak nasıl uyanırsa bir incecik yağmurdan
Orda bir çocuk büyür yumak yumak bir nurdan,
Burda ben

Koştuğu, atladığı, durduğu, uzandığı,
Düşüp kaldığı yerlerde gözbebeğim var
Orda, toz-toprak içinde bir çocuk ağlar,
Burda ben

Ne oyun oynamak ister, ne uyku ne su,
Ne elişi resimleri gönlünü alır
Orda, bir uzak evde bir çocuk yetim kalır,
Burda ben

Dokunsam, martı gibi uçup gidecek sanki,
Solgun yüzlü bir avuç kar
Orda, bir gece yarısı, bir hasta çocuk sayıklar,
Burda ben

Birden bire uyanır bir ana uykusundan,
Sapsarı bir korkuyla bakakalır nefessiz
Orda, sabaha karşı bir çocuk ölür sessiz,
Burda ben

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : O da Müslüman(!)

Eski 12-30-2008   #2
v_o_k_o_

Cevap : O da Müslüman(!)

emegıne saglık

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com