Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alınan, ders, sahilden

Sahilden alınan ders...

Eski 12-20-2008   #1
bonsoir
Icon1861

Sahilden alınan ders...

Adam büyük denizin sahilinde durmuş kumlara resim çiziyorduAma resimi bitirmesiyle köpüklü bir dalga gelip resmi silip gittiAdam çok üzüldüVakit geçirmeden ikinci bir resim çizdi,daha ne güzel oldu demeden,Tekrar köpüklü bir dalga geldi ve resmi silip süpürdüAdam çok üzülmüştü3resmi bitirdiğinde bu resmin daha güzel olduğunu düşünürken tekrar dalga o resmide sildi4resmi çizdiğinde diğerlerinden daha güzel olduğunu düşünüyordu

Adam elindeki resim çizdiği sopayı savurup attıHer defasında daha güzel resim yapıyorum ama dalgalar bozuyor dediDönüp denize baktı ve düşündü" Dalgalar ilk yaptığım resmi alıp götürmeseydi 2resmimi daha güzel yapamazdımO da gitmeseydi 3 resmimi daha güzel yapamazdım3resmim de gitmeseydi 4 resmimi dahada güzel yapamazdımİlk yaptığım resmin ne kadar güzel olduğunu düşünürdüm ve ömür boyunca bu düşünceyi taşırdımÖyleyse bu başıma gelenler o kadarda kötü değil Hatta içimdeki güzellikleri açığa çıkardığı için güzel "

Adam o sahilden büyük bir hayat dersi alıp ayrıldı

Bir işi yapınca durmayın,daha iyisini yapabilirim diyip harekete geçinBüyük ve etkili işler çok denemeler sonucu ortaya çıkar

Mağlubiyet son derece motive edicidir,dibe vurduğunda En

tepedeN başka gidecek YeriNiz kalMaz

DostÇa Kalın:56:58

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com