Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
isen, suçlusun, türk

Türk İsen Suçlusun

Eski 10-31-2008   #1
GöKKuŞaĞı

Türk İsen Suçlusun

Hakim yerine oturduSalondakiler ayaktaDuruşma başladı

Sanık kim mi?Tabiki TürkSuçları ne mi? Saymakla bitmez

Hakim dedi ki:

Hey Türk ayağa kalk

Türk cevap verdi:

Türk zaten ayakta

Hakim sinirlendi:

Suçlusun

Türk haykırdı:

Neymiş suçum?

Hakim sırıtarak!:

Türk olman yeterli suç zaten

Türk dayanamadı:

Evet suçluyum1Dünya savaşı yıllarında Ermeni çetelerce öldürüldüm ama yinede suçlu benimBuda birşeymi?Almanyada diri diri yakıldım ama suçlu benimKıbrısta küvette öldürülen yine benim ama suçluda benim

Hakim şaşkın:

Demek itiraf ediyorsun?

Türk dediki:

Evet itiraf ediyorum-30 derecede vatanımı savundum SuçluyumGece yarısı arabamı yaktılar ,suçluyumKaçak elektrik kullanan şerefsizlerin faturalarınıda ben ödedim,ama yine ben suçluyumÇanakkaleyi geçilmez yapan benim,ama ondada suçluyum

Hakim:

Bak senNelerde bilirmiş?

Türk:

Oda bir şeymiYunanı İzmirde denize döken varyaVallahi oda benimBilirmisiniz 1453 ü? İşte o tarihte gemileri karadan yürütüp İstanbulu alan varya?İşte o benim hakim beyAlmaklada kalmadımKonstantini İstanbul yapanda benim

Hakim:

Küstah herifSus

Türk:

Türk susmaz hakim beyHele bir eylemim var ki?

Hakim:

Neymiş

Türk:

1071 deki eylemimi dünya unutmadıHani Romen Diyojen i yenip Anadoluyu Türk yurdu yapmıştım

Hakim:

Demek sen yaptın

Türk:

Buda birşeymiHani Kudüsü Haçlılardan alan biri varyaSelehaddin Eyyubiİşte o aslında benim

Hakim:

SaybakalımDaha neler diyecesin?

Türk:

Hani Asala diye bir örgüt var ya?İşte onun kökünü kazıyanda benim Ama ondada suçluyumBirde unutmadan söyleyeyim İngilizlere karşı Mekke ve Medineyi müdafa edenAç ve susuz ama teslim olmayanİşte oda benimBulgaristandan sürülen,Yunanistanda öldürülenBosna da diri diri yakılanİşte onlarda benimVe ben olduğum için suçluyum

Ben TürkümKocatepe de,Dumlupınar da,İnönüde size karşı savaşanSizi bu topraklardan kovan benim

Hakim:

Yaz kızım yazkaçırma

Türk:

Başka suçlarımda var80 senedir kör gibi uyuyan,kulaklarını tıkayan, oduna,kömüre tavlanıp satın alınan,milli ve dini kimliğini unutup size benzeyen benimSelamün Aleyküm yerine !hello!,hoşça kalın yerine ! Bayyyy! diyen oda benimOnlarca şarkı ezberleyip buna rağmen 1 ayet 1 hadis ezberleyemeyende benimÇılgınlar gibi dans edip sarhoş olan ama 2 rekat namazı kılmayı beceremeyende benim
Suçluyum

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Türk İsen Suçlusun

Eski 11-02-2008   #2
KRDNZ

Başka suçlarımda var80 senedir kör gibi uyuyan,kulaklarını tıkayan, oduna,kömüre tavlanıp satın alınan,milli ve dini kimliğini unutup size benzeyen benimSelamün Aleyküm yerine !hello!,hoşça kalın yerine ! Bayyyy! diyen oda benimOnlarca şarkı ezberleyip buna rağmen 1 ayet 1 hadis ezberleyemeyende benimÇılgınlar gibi dans edip sarhoş olan ama 2 rekat namazı kılmayı beceremeyende benim
Suçluyum
Ne mutlu Türk'üm diyene diyoruz Atalarımızın yaptıklarıyla övünüp duruyoruz Peki biz ne yapıyoruz23

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-09-2008   #3
VANDETTA

Geçmişimizle övünmek yerine,geçmişimiz gibi olduğumuz zamanda tüm dünya suçucunu anlıyacaktır ama bu gidişler o günler biraz uzakta,güzel konuydu Gökkuşağı teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com