Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşündünüz, hasan, isra, sevgiyi, yazıları, yildirimın

Sevgiyi Hiç Böyle Düşündünüz Mü? - Hasan İsrâ Yildirim'ın Yazıları

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

SEVGİYİ HİÇ BÖYLE DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Bazen karşımıza biri çıkar gözyaşları içerisinde samimi olarak yalvarır döker "ne olur bana bir imkan tanı" diye Acaba bize yalvaran bu sevginin kendisi olmasın Oysa bizim gözlerimiz bunun farkına varamayacak derece de kör olabilir İlla ki hoşlandığımız adam olsun diyoruz Herkes hoşuna giden kişi ile birlikte olacak diye bir kaide yok Sizin ayağınıza kadar gelen bu kişide hoşlanacak çok az bir şeyler bulursanız, onu tanıdıkça belki de tahmin edemeyeceğiniz kadar Allah ın izniyle mutlu olacaksınız Belki de gelen insanı geri çevirmediğimiz için Allah bize yardım edecek Yeter ki ayağınıza gelen kişinin samimi olup olmadığını önce anlayın Bunu anlamakta kolaydır Gelen kişiye sizi kullanmasına izin vermeyip, duygularınızı kontrol edebilirseniz bu kişi sizi gerçekten seviyorsa sabreder, sevmiyorsa gider böylece bir beladan kurtulursunuz Kendinizden faydalandırdıysanız bu kişinin gitme ihtimali% 90 dir dikkatli olun

Şimdi soruyorum ayağınıza samimi, inançlı olarak kaç kişi geldi? Sizi kullanmak isteyenleri hayvan yerine bile koymuyorum Sevgisiz kalmamızı nedeni acaba bunların kıymetini bilemediğimiz için olabilir mi? Belki başkasını üzdük, bizde bunun cezası çekiyoruz Herkes yaptığını bulur derler ya

Küçük şeylerle mutlu olamayan büyük şeylerle mutlu olabilir mi? Susayıp su içerken bunun büyük nimet olduğunun farkına varamıyorsanız, Kuşların ötüşü, bebeklerin gülmesi yoldaki bir çocuğun size bakıp selam vermesi sizi mutlu edemiyorsa Size araba, evler de verirlerse gerçek mutlu olamazsınız rahatsız bir şekilde ömrünüzün bitmesini beklersiniz Mutluluk içten, samimi olarak gözyaşları içerisinde sevmek ile başlar Şimdi geçmişinizden düşünmeye ne dersiniz? 31072011 Hasan İsrâ Yıldırım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-26-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

HaSan'dan SEVGİ İLE İLGİLİ SÖZLER

Seni Sevdiğimi Gözlerime Yazdım; Gözlerime Bakarsan Seni Sevdiğimi Görürsün
Hasan İsra YILDIRIM-Haz2011
---
Bebeklerin gözlerine baktığında bebeği güldürebiliyorsan demek ki beni hissedebiliyorsun
Hasan İsrâ YILDIRIM
---
İsmini sağa sola değil kimse karalamasın diye, sevgi kelebekleri kalbimin derinliklerine yazdılar Hasan İsrâ Yıldırım
---
Benim için en güzel kız yanında bulunduğum sürece şeytani duygularını ön plana çıkarmayan kızdır Hasan İsrâ Yıldırım
---
Ben seni en çok gözlerimden kıskanıyorum, gözlerim seni görmediği zaman göz yaşlarına boğuluyor ve işte o an bende nefessiz kalıyorum Hasan İsrâ Yıldırım
---
Hayatta para ile satın alamayacağınız başka şey ise; içten, samimi, dürüst, sadık, inançlı bir hayat arkadaşı Zengin olursam böyle bir arkadaş bulabilirim derseniz yanılıyorsunuz bu tip insanları parayla değil sevgi ile satın alabilirsiniz Para ile satın aldığınızı düşündüğünüz arkadaş ise paranız bitince oda sizi bitirir Hasan İsrâ Yıldırım
---
Bir kimseye sevdiğinizi söyleyecekseniz “seni seviyorum” yerine “seni Allah ın izni ile seviyorum” deyiniz Söylediğiniz söz daha anlamlı ve daha değerli olur Ama kandırmak için birisine böyle cümle kullanırsanız başınıza ne geleceğini bilemezsiniz Hasan İsrâ YILDIRIM
---
Büyük sevgilerin acıları da büyük olur Dayanılmayacak dereceye gelirsiniz ki canınızı isterse al senin olsun dersiniz Hasan İsrâ Yıldırım
---
Sana olan sevgimi çocuklar duyunca anneleri için topladıkları kır çiçeklerini bana verdiler Bunları ona ver diye Çocuğun annesine olan sevgisinden bile sana olan sevgim yücedir Hasan İsrâ Yıldırım
---
Anne karnındaki günahsız cana nasıl kıyayım ki; Kalbimin sana beslediği karşılıksız, günahsız sevgiye kıyayım Belki bu sevgi bir gün büyür bana kıyar Hasan İsrâ Yıldırım
---
Kimi sevgiler insanlara sevap kazandırırken, kimi karşılıksız sevgiler de insanlara günah kazandırır İnşallah, Rabbim size sevap kazandıran sevgileri nasip eder Hasan İsrâ Yıldırım
---
AŞK şeytan gibi insanın gözünü boyar, insana günah işletir SEVGİ ise melekler gibi insanın içini mutlu eder, onu hayata bağlar, insana sevap kazandırır Burada tertemiz içten sevgiyi kastettim bunu yaşayanlar bilir Hasan İsra Yıldırım - 03082011
---
Serçeler karınlarını doyurmak için tehlikeli yerlere uçarak canlarından olurken İnsanda sevgiyi bulmak için kalpten kalbe gezerken kalbinden vurulur Serçe hayata veda ederken, insan ise o acısı ile yaşamaya devam eder Hasan İsrâ Yıldırım - 08082011
---
Ben seni beni sevmen için değil, mutlu olman için sevdim Hasan İsra Yıldırım27082011
---
Kız dediğin su gibi berrak olmalı, bahardaki güller gibi insanın gönlünü okşamalı, gökyüzündeki yıldızlar gibi makyajsız sade güzel olmalı, melekler gibi dürüst ( inançlı ) olmalı, bebeğin annesine bağlı olduğu gibi eşine sadık ve akıllı olmalı Hasan İsra Yıldırım 06082011

Böyle kızlar var ama işte asıl sorun bunları bulmak güç Bulursanız değerini bilin bir daha elinize böyle imkan gelmez

BU YAZILARI BAŞKA YERE EKLERKEN LÜTFEN İSİMLERİMİZİ SİLMEYİNİZ ALLAH RIZASI İÇİN EMEĞE SAYGI SEVGİYİ BİLENLERİN İŞİDİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com