Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kalbimdekine

Kalbimdekine

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kalbimdekine

Kalbimdekine

Seni dinliyorumSeni dinlerken seni yazmak istedi yüregimGözlerim alıştı artık uykusuzlugaSeni dinliyor ya, bütün benligime işliyorsun ya, saatler vurunca izin verir oldu hayat zamanın bana dogru akmasınaNasıl yaptın bunu kalbimdekiBunu işte!İşte bunu!Saat gece yarısını çoktan geçmişken,tüm şehir uykuya dalmışken bir avuç ışıgın altında kulagımda sen ve yüregimde debana, uykuya tutkun bana uykusuzlugu sevdirebilmeyi İnanmazken mesafelere emanet edilmiş aşklara ,gözden ırak olan gönülden de ırak olur kafasıyla surlarla çevirmişken kalbimin kıyılarını, korumuşken mesafelere karşı uzun zaman ,şimdi aşkımı,seni,kalbimi,kalbimdekini,kalbime bıraktıgın o şeyi mesafelere emanet etmemi ve bunun bana verdigi acıdan bile hoşnut olmamı saglamayı nasıl başardın? Nasıl başardın geçen her dakikanın seni benden alacagını bilerek acıyan yüregimin,geçen her dakikanın aynı zamanda seni yeniden bana,geceme,getirecegini anımsayarak duydugu acıyı mutluluk şölenine çeviremesini saglamayı Nasıl başardın aklıma her gelişinde yüregimde yanmayı bekleyen kor gibi parlayıp,kalbimde yangınlar çıkarmayı ve bu yangınları gözlerimden yağan yağmurların bile söndürememesinin sebebi olmayı yüregimin aşkın karşısında bu kadar aciz kalmasını saglamayı
Başardın işte öyle ya da böyle ve bir şeyi daha başardın kalbimdekiDudaklarıma iki kelimeyi pelesenk etmeyi başardın Bu iki kelimenin sana söylendigini bilerek dur öyleyse deyip haykırmamı saglamayı başardın
DUY ÖYLEYSE
SENİ SEVİYORUM
kalbimdekine(aramızdaki yolları aşabilmek dileğiyle)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com