Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevdiğim

...Sevdiğim...

Eski 10-18-2008   #1
sudenaz
icon110

...Sevdiğim...

Bir damla gözyaşı uğruna bir yudum sevda

Yine sensizim bu akşam odam soğuk,yüreğim ise buruk Dudaklarımda boş bir hayal, elimde ise o hayalin resmi var Sensizim diyorum ya geceleri dost, kaldırımları sırdaş edinmek istiyorum Ve hemen kumsaati misali damlayan yüreğimi,hesapsız zamana gömüp hayalin resmini aramaya koyuluyorum

Kaldırımlarda; geçmişin istenmeyen habercileri kurumuş yapraklar, ardımda umutsuz yarınların son bekçisi geceler, sevda uçurumunda ise kaldırımlara tutsak gecelere mahkum olan gözyaşım var

Yalnızları tek perde oynarken gecelerde,yine aynı şarkı dolandı dilime;

Gözyaşı sevda kirpiklerinde mezartaşı,
Az önce geçti hayallerimin naşı

Matem gecesinin yağmuru çınlatırken kulağımı, yüreğim sızladı Uzaklardan ta uzaklardan bir ses bütün bedenimi sarstı;

- Sevdiğim, gel artık

Seninle beraber fakat sensiz bir hayalin peşinde,bilinmez sokaklara daldım ve o sesi aradım Hani aşık maşukunu ararya, hani Leyla Mecnununa kavuşamazya, hani Ferhat Şirinine ulaşamazya o misal, gül dalında bülbül hayaliyle sokaklara daldım

Ne olurdu bir kere,bir kere daha duysaydım "Sevdiğim,gel artık" deyişini Hele o "Sevdiğim" deyişini Güller döksem yoluna, umutlar adasam yarınlarına, gözyaşı kıtsam uğruna bana yine "Sevdiğim" dermisin Söyle sevdiğim dermisin

Bir nakış gibi işledim seni içime,bir sır gibi sakladım seni yüreğimde Hasret
tohumları ektim "Seni seviyorum" sözünden cesaretle gözlerime Ne olur
sevdiğim bir kere, bir kere daha

Biliyorum söylemeyeceksin,söyleyemeyeceksinAma olsun ben sana geliyorum, sevdiğim Hani bana demiştin ya;

- Vuslatımız bir başka bahara kaldısevdiğim Ardımdan ağlama, sakın ağlama Gözyaşlarını sevdamızın baharına sakla

İşte sana avuçlarımda gözyaşlarımı getirdim Haydi uzat yüreğini uzat
Gözyaşlarım yüreğine sevdamızı eksin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com