Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ikinizi, yakarım

İkinizi De Yakarım!

Eski 08-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İkinizi De Yakarım!

Bir davada tanıklık etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar Davalının avukatı kadına yaklaşır:
"Bayan Jones beni tanıyor musunuz?"
Yaşlı teyze cevap verir:
"Ah evet Bay Williams sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum Siz o zamanlar bile aileniz için tam bir başbelasıydınız Sürekli yalan söylüyorsunuz karınızı komşunuzla aldatıyorsunuz en yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz 2 Dolar fazla kazanmak için herkesi satarsınız"
Davalının avukatı başta olmak üzere bütün salon şok olur Adam ne yapacağını bilemez bir halde kadına tekrar sorar:
"Peki Bayan Jones ya karşı tarafın avukatını tanıyor musunuz?"
Kadin yine cevaplar:
"Elbette tanıyorum Çocukluğunda ona dadılık yapmıştım Tembel ödlek ve alkolik adamın tekidir Etrafinda bir tek dostu yoktur ve herkes onun hala geceleri altına kaçırdığını söylüyor"
Bütün salonu bir uğultu kaplar Hakim tak tak vurup herkesi susturur ve her iki tarafın avukatını da kürsüye çağırır Ve ikisine de eğilmelerini söylerek kulaklarına şunu fısıldar:
"Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız ikinizi de yakarım!"

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com