Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buyurun, girmek, gülme, istiyorsaniz, krizine

Gülme Krizine Girmek İstiyorsaniz Buyurun

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gülme Krizine Girmek İstiyorsaniz Buyurun

Bir dönem bir genel müdür yardimciligi yapmis birisi anlatiyor:

"Sene 1965 Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardimcisiyim Bayrama 10 gün var Benim müdür hastalandi Ben ise ise gireli 2 hafta olmus, olmamis

Genel Müdür bey beni cagirtti:

- Tebrik kartlari hazir mi? Sasirdim:

- Anlamadim! Hangi kartlar efendim?

- Aman evladim, Sükrü Bey sana söylemedi mi? Bayram geldi, tebrik kartlari simdiye kadar hazir olmaliydi Tüh tüh Eyvah

- Cabuk hemen hazirlayiverin

- Emredersiniz efendim! dedim Ancak sabaha kadar 3 bin karti nasil yazacagim?

Genel müdür bey, bütün kartlari cini mürekkebiyle ve en güzel yazimla yazmami istedi 3 bin karttan 2 bin tanesini kendisinden makamca alt'takilere su sekilde yazacaktim:

"Bayra kutlar, gözlerinden öperim"

1000 tanesi de üst makamdakilere olacakti ve onlarda da su ifade yer alacakti:

"Sizin ve esinizin bayra saygiyla kutlarken, sihhatli ve basarili günler niyaz ederim" Sabaha kadar 3 bin kart, düsünebiliyor musunuz?!?

Ne yapalim? Caresiz mecburen kollari sivadim ve basladim öncelikli 2000 karta:

"Bayra kutlar, gözlerinden öperim",

"Bayra kutlar, gözlerinden öperim",

"Bayra kutlar, gözlerinden öperim"

1, 5, 10, 18, 28, 58, 108, 188, 558 Yaziyorum, yaziyorum bitmiyor! Nasil sIkIntI bastI bir bilseniz! 738, 918

2,5 paket Samsun'u bu arada bitirmisim Öyle iskence cekiyorum ki, ekmek parasi olmasa birakip kacacagim Sira 2000 karta geldiginde safak söküyordu Ben de bitmisim ama önümde hala yiginla kart duruyor!

Simdi de 1000 tane de üst makamlara yazilmasi gerekenler var 4 Paket sigarayla birlikte "Sizin ve esinizin bayra saygiyla kutlarken, sihhatli ve basarili günler niyaz ederim"e basladim

Boyuna yaziyorum, göz kapaklarim iyice agirlasti, takoz koysam gene de kapanacak

209, 529, 689 Yaz babam yaz Ama artik kalemi parmaklarimin arasinda tutamaz oldum Ben kaleme degil, kalem bana hakim:

"Sizin ve esinizin bayra saygiyla kutlarken, sihhatli ve basarili günler niyaz ederim"

"Sizin ve esinizin bayra saygiyla kutlarken, sihhatli ve basarili günler niyaz ederim"

Ve bir müddet sonra gerisini nasil yazmisim hic hatirlamiyorum:

"Niyaz ederim basarili günler sizinle esinizin bayra kutlarken"

"Kutlarken esinizin bayra saygiyla sihhatli günler diler Niyazi ile beraber ederim"

“Sizin, niyazi ile esiniz birlikte bayra sihhat dilerim, tebrikle beraber

"Niyazi ile birlikte sizin ve esinizin bayra kutlarken ayrica sihhatle ederim"

"Önce bayra basarili eder, sonra esinizle Niyazi'ye tebrikli günler dilerim"

"Sizin de esinizin de Niyazi'nin de bayra saygiyla eder, sihhatli tebrik dilerim"

“Bayra niyazi ile sihhat bulsun, esiniz ile birlikte tebrik olsun”

"Sihhatli esinizin bayra saygiyla kutlarken, Niyazi'ye basarilar diler ayni zamanda ederim"

"Bayra etmeden önce esinizi saygiyla kutlar Niyazi'nin gözlerinden öperim"

"Sizin de, esinizin de, Niyazi'nin de, bayra da, tatilini de, gemlisini de, gecmisini de bayra beklerim Saygiyla tebrik ederken"

"Önce niyazi bayrami tebrik etsin, yok öyle yagma, ben size ve esinize sihhat dilerim sonra"

“Bayram günü esiniz ve niyaziye dikkat edin, size de daha bayram gelebilir

“Niyazi bey bayram günü esiniz ile birlikte sizi sihhat ile tebrik etsin”

“Tebrik ederim niyaziyi, esiniz ile birlikte sizin bayram sabahi sihhatinizi dilemis”

Sabah tam mesai saatinde, gözlerim kan canagi bir halde kartlari yetistirdim Genel müdür bir-ikisine söyle bir bakti: "Aferin" dedi

"Güzel yazmissin Hemen postalayin!" Bizde HEMEN POSTALADIK!

3 gün sonra da önce bizim genel müdürü, sonra da tahmin ettiginiz gibi bendenizi postaladilar!

Eveeet, yahu ben bu ara Niyazi'yi merak ettim: Niyazi Nereden cikti?

puhahahaha

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com