Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
olmadınki

Sen Hiç Benim Olmadınki

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sen Hiç Benim Olmadınki

Belkide yalnızlığımda buldum seniİçimde hayata dair onca öfkenin,onca kızgınlığın,asiliğin buram buram hayata inat yaşamanın ortasında buldum seniBahar yeli gibi geldin,en güzel mevsimleri kıskandıran ve en güzel maviye inat

offff sevdim seni

ama sen benim olmadın ki

tıpkı diğer herşey gibi

Her vuslata,her acıya,hoyratlığa katlanan yılların yüreği,benim olmayışına katlanamayacak gibiŞimdi bir darağacında asılı duran suretim var

ve ayak ucumla devirsem tabureyi, senli düşlere uyusam

Kovalarken seni,kaçışların saplar yüreğime kordan hançerisensizlik düşüncesi içimi kemirirken,yanarken alev alev en kuytu sessizliğim

ah sevgilim

sen benim olmadınki

olamadın ki

Şimdi karanlık odanın ortasında kaderime ağlarken,yalnızlığımı ve sevdamı haykırırken buz dan örülü duvara,ve geçmişe çizik atarken ve yarını yok sayarken ve sende dirilirken ben ve son sözlerim düşerken dilimden

Ama sen hiç benim olmadın ki

Ya aklın başka yerlerdeydi ya yüreğin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com