Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sensiz, yapamıyorum, ßen

...ßen Henüz Sensiz Yapamıyorum...

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

...ßen Henüz Sensiz Yapamıyorum...

Biliyor musun, artık ağlamıyorum gidişine Bir muhabbetlik sözüne yanıp tutuşsa da dudaklarımdan dökülmeyi bekleyen cümleler, söz verdim kendime, konuşmayacak dudaklarım sensizken senli günlerine Yanında uysallaşan yüreğim yanından bile geçmiyor artık huzurun İçimde senden kalan günlerden soluduğum birkaç yaşamalık nefesle, boşver diyorum, yaşamak da neymiş Hiçliğim, ölüme davetiye çıkarıyor protokol koltuğuna Bir yanım sensizlik, bir yanım azrail Her seferinde ölüm duruyor terazinin ağır basan kefesinde

Yokluğunda yaşamaya değer biçiyorum, açık arttırmaya çıkarıyorum nefeslerimi, kimse cevap vermiyor içimdeki çığlıklara Umudum esir düşüyor kumdan kalelerimize Ellerime kelepçe vuruyor "git" deyişin, esaretim çekilmez oluyor, hayallerim suya düşüyor gözlerinin hayalinde "Sevmek, sevgilinin bulunduğu cehenneme yürümek, sevgilinin olmadığı cennete de gitmemekmiş" Oysa ben kor ateşlere yürürken, seni uğurluyordum umudun maviliklerine

Şimdi yeni yolculuklardayım Umutsuzluğun eşiğinde, cehennemin beşiğinde, hem de henüz hiç uyumamışken kuş tüyü dizlerinde Ne olurdu sanki gözlerini gözümün yaşına, ellerini avuç içlerimin terine bıraksaydın Birlikte yaşamanın hazzına bir türlü varamadık biz Tam tuttum derken ellerini, inşa ettiğimiz kırık köprülerden nehirlere düşüp boğulduk, yüzmeyi hiç bilemedik biz "Git" dedik birbirimize, gitmeleri hiç sevmediğimiz halde Sen benden gittin, ben de kendimden Ama ağlamıyorum bak gidişine Unuttun mu, gözyaşlarımı hediye ettim ben, beni buralardan alıp sana götüren o yeşil gözlerine

Ben henüz sensiz yapamıyorum El ele aşıklar geçiyor bazen, kızın saçı sana benziyorsa yüzümü çeviriyorum Her adam bana benziyor biraz; hassas, kaybetmeyi kabullenmiş Ve her kadın sana benziyor; unutkan, yorgun, boşvermiş Bu gece, dün gece; gecelerce günlerce, ben henüz sensiz yapamıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com