Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, fakültesinde, mezuniyet, mühendislik, sevinci, üniversitesi

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Mezuniyet Sevinci

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Mezuniyet Sevinci

ANKARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ'NDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2008-2009 döneminde Bilgisayar Mühendisliği ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar için 1 Temmuz 2009 Çarşamba günü, Tandoğan Kampusünde mezuniyet töreni düzenlendi
Törene katılan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde ilk üç dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Tandoğan Kampusünde yapılan tören Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof Dr Mustafa Erginin konuşması ile başladı Erginden sonra sırasıyla Ankara Üniversitesi Rektörü Prof Dr Cemal Taluğ, Mühendislik Fakültesi okul birincisi Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu Onur Jane konuştu Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri, yeni mezunların ailelerinin de geniş katılım ile yer aldığı törende ayrıca, TÜBİTAKın düzenlediği yarışmasa Türkiye 5ncisi olan hidrojen ile çalışan otomobil "Hidromobil Takımı" da geniş ilgi gördü

20072009 1136

EĞİTİM MERKEZİ'NDEN PERİYODİK EĞİTİMLER SÜRÜYOR (639)

EMO ANKARA ŞUBESİNDEN TEKEL İŞÇİLERİNE DESTEK ZİYARETİ (302)

WIN FUARINA GİDİYORUZ (255)

III AĞ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU TAMAMLANDI (197)

GÜVENLİ YAZILIM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ PANELİ DÜZENLENDİ (189)

III AĞ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU BAŞLADI? (162)

ABGS 2010 SUNUMLARLA DEVAM EDİYOR (145)

YÖNETİM KURULUMUZ 100 TOPLANTISINI ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİ (140)

EMEKLİ ÜYELERİMİZ BİR ARAYA GELDİ (112)

ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ FORUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ (108)
Ayrıntılı bilgi için wwwemoorgtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com