Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuklarımız, ingilizce, öğreniyor

Çocuklarımız İngilizce De Öğreniyor

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çocuklarımız İngilizce De Öğreniyor

Avrupa standartlarında bir donanım ve eğitim düzeyine sahip Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi nde çeşitli eğitim çalışmalarının yanı sıra İngilizce eğitimi de veriliyor
2009-2010 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte çocukların yaşayarak öğrenmelerini sağlayan, sınıftan çıkarak eğitim ortamlarını hayata taşıyan Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri, ailenin eğitimin merkezinde olması gerektiği anlayışıyla başarılarını sürdürüyor Ailelerin eğitime katılımı sağlanarak pek çok etkinlikte çocuklar öğretmenlerinin yanında ebeveynler ile de çalışıyorlar Böylelikle anne babalar çocuklar ile iletişim kurmada yeni yollar keşfediyorlar çocuklar la deneyimlerini paylaşıyorlar, yaşadıkları stresi de bazen çocuklaşarak, başarı hissini tadarak, çocukların gözlerindeki ışıkla atma şansı buluyorlar
Başarılı bir eğitim ve sosyal belediyecilik projesi olarak taktir toplayan Kreş ve Gündüz Bakım Evi nde sürdürülen Aile katılım etkinliği ile 4-5-6 yaş grubu çocuklar İngilizce öğreniyorlar Bilişsel gelişimin en aktif olduğu dönemde çocukların bir yabancı dil öğrenmesi ile zihin kalıpları genişliyor,dil esneklikleri artıyor ve hayata bir adım önde başlayabiliyorlar
Selçuk Belediyesi olarak her yaştan Selçukluya yönelik eğitim amaçlı çeşitli projelerin içinde olmayı görev edindiklerini ifade eden Selçuk Belediye Başkanı HVefa üLGüR Kreş ve Gündüz Bakım Evi nden başlayarak, dershane, meslek edindirme kursları gibi eğitimin her alanında ki projeler ilçemizde başarıyla uygulanıyor Kreş ve Gündüz Bakım Evi mizde Pembeler, Turuncular ve Yeşiller diye isimlendirilen sınıflarımızda özverili velilerimizin katılımıyla çocuklarımız artık İngilizceyi de erken yaşta öğreniyorlar İngilizce öğretmeni olan velilerimiz sayın Emine Bekdemir ve sayın Hüma Işıl Kuvel in özverili çalışmaları gerçekten mutluluk verici Velilerimiz işlerinden, hayatlarından zaman ayırarak çocuklarımıza İngilizce öğretmeye koşuyorlar Ve bu güzel, bu dolu dolu paylaşım ortamını özverili çalışmaları, gülen yüzleri ile oluşturmayı başaran velilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkürler, minnetler inanın yetersiz kalıyor diyerek çocukların bu ülkenin aydınlık geleceği olduğunu vurguladı

Kaynak: Selçuk Belediyesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com