Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşık, hayatında, kez, olup, unutamayanlar

Hayatında Bir Kez Aşık OLup UnutamayanLar..

Eski 08-26-2008   #1
pesimistt

Hayatında Bir Kez Aşık OLup UnutamayanLar..

çOk zoR oLuO yhane kdR unutmaya çaLı$san da unutamamakçevRemde Onu soRanLaRa "ohooo unutaLı çoOok oLdu =))" die yaLan atmakYa da heR qöRdüqümde "bak ben Seni unuttum anLa aRtık; bitti gitti mazide kaLdı" tavıRLaRını SeRqiLemek sana kaR$ıba$ka biRinde mutLuLuqu aRamak ya da aRamaya çaLı$mak ama buLamamakSevqiyi qeRçekten hakeden insanLaRa Onu sevemediqim haLde umut veRmekSooRa bitiRip üzmek fLnYa da beni qeRçekten seven,qeRçekten mutLu edicek biRiyLe; Senin anLayamadıqın,anLayıpta deqeRini biLmediqin mükemmeLLikLeRe sOnsuza kadaR değeR veRicek biRiyLe;sıRf Seni unutamamak haLa a$ık oLmak yüzünden beRabeR oLamamakkendini üzmekén yakın arkada$LaRına hep Senden bahsetmekunutmaya çaLı$mak ama ba$aRamamakiçtiqim 3 kadehte Senin için aqLamaya ba$LamakdinLediqim heR müzikte Seni anmak heRkese unuttum deRken asLında en büyük yaLanı kendime söyLediqimi faRketmekaynı yeRLeRde kaR$ıLa$ıp sOuk bi qüLümsemeyLe "seLam" demekbeRabeR kuRuLan hayaLLeRin qeRçekLe$miceqini biLip buna Lanet edeRek içmeye devam etmekResmine bakıp qözLeRine dOkunmak$uanda oRda oLduqunu biLip yanına geLememekSıRf seni üzmek için yaLan $arkı sözLeRi yazmakSenin adının qeçtiqi oRtamLaRdan kaçmakne kadaR mutLu qöRünsemde asLında dünyadaki en mutsuz insanın kendim oLduqunu dü$ünmekHer qeCe Senin RüyaLaRını qöRüp,sabah seninLe uyanmakqerçekLeRi hatıRLamak ve hayata iSyan etmekheR "unut" diyene "unutamıoRum yha anLasana unutamıoRum" die baqıRıp Onu kıRmak,SooRa asLında senin deqmicek biRi oLduğunu söyLeyip ondan özür diLemek fakat 2 dk sooRa senin dünyadaki en önemLi vaRLık oLduqunu,Seni çOk sevdiqimi söLemek1 qeLi$inLe her$eyin sona eRiceqini biLmek ama senin qeLmemendı$aRı çıktıqımda neReye qidiceqimi,ne yapıcaqımı biLememek,beRabeR qittiqimiz yeRLeRe qitmek istememekSevdiqim $aRkı neRde çıkaRsa çıksın oRaya ko$a ko$a qitmek ve qözLeRimden süzüLen damLaLaRLa dinLemekverdiqim sözLeRi tutamamakéSki qünLeRi hatıRLamak,qzL anıLaRı dü$ünüp "ke$ke"yLe ba$Layan cümLeLeR kuRmak
"bak bu yoLda yüRüRdük" "Bu Oyunu oynaRdık" "bu $aRkıyı dinLeRdik" die beLkide yüz bin keRe anLatmak en yakın dOstunaiçmek,içmek,içmek ve Seni sayıkLamakyaptıqın heR$ey için,söLediqin heR keLime,Onun canını acıtıcak yaptıqın bütün haReketLeR adına pi$man oLmak ama bunu ona söyLeyememekiLk zamanLaR çOk kızıp nefRet ettiqini sanmak fakat zamanLa hepsinin saçma $eyLeR oLduqunu,çOcukLuk yaptıqını dü$ünmek ve heR$eye Lanet etmekçOk $ey ifade eden iLk buLu$mayı hatıRLamakO qünün taRihini,saatini,dakikaSını,saniyesini,konu$uLan LaRı unutmamakheR $aRkıyı sana armaan etmek ama Senin bunu biLmiceqini biLmekdı$aRı çıkaRken;eSkiden yanındayken biLe özLediqim ki$iyi göRmemek için dua etmekSana msJ atmamak için umaRanı siLmeye çaLı$mak ama asLında numaRanın ezbeRimde oLduğunu biLmekTeLefOndaki yoLLadıqın bütün msjLarı bi anLık siniRLe siLip bunun için pi$man oLup aqLamakdiqeR hattımı taktıqmda attıqın bazı msjLaRın haLa kayıtLı oLduqunu göRmek ve 1 çOcuk misaLi sevinmekheR an seni dü$ünmek; akLımdan çıkaRmaya çaLı$mak ama ba$aRamamakbi aRkada$ımın;ısıtmak için bi zamanLaR senin tuttuqun eLi tutup ısıtması ve içimin acımasıHaLa seninLeymi$,seninmi$ qibi hissetmekbeRabeR oLmaya çaLı$tıqım ba$ka biRiyLe yapamamak ve Onun her haReketini seninLe kıyasLamakHeRkese kar$ı çıkıp gözLerinde kayboLduqumu,unutmak istemediqimi haykıRmakheR yeRe adını yazmak,sooRa kaRaLamakbeRabeR çekiLdiqimiz bütün ResimLeRi yıRtmak,biLqiSayardan,teLefondan siLmek ama asLında hepsinin maiLLeRimde oLduğunu hatırLayıp tekRaR bakmaken sevdiqim $eyLerden aRtık bi zevk aLmadıqımı anLamakqüLüyoR qbi qöRünmek ama asLında gözya$LaRımı içime akıtmakSeninLe beRabeRken çabuCak geçen zamanın aRtık neden geçmek biLmediqini dü$ünmekéskiden Senin bıRaktıqın evime aRtık aRkada$Larımın bıRakması ve eskiLeRi hatırLamakheR kOnuda heR Lafta Seni konu$mak,miLLeti bıktıRmakSeni dü$ünmek,seni ya$amak,seni sevmekqecenin köRünde Sesini duymayı istemek ve qizLiden aRamak,seninde bnm oLduqumu biLdiqin haLde konu$mamana sessizce aqLayıp,nefesinin sesini dinLemekBiLinç aLtımın seninLe doLu oLduqunu biLmek ve bundan kuRtuLamamakSeni sensiz ya$amayı öqRenememekUnutamamakçOOk zoRR oLuO inan banave en zoRu ne bLiomusun?? senin oRda oLduqunu biLmek ama yanına qeLememekzoRu öqRettin bAnA!!!

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Hayatında Bir Kez Aşık OLup UnutamayanLar..

Eski 08-26-2008   #2
black_R-O-S-E

çok güzl bi yazı olmş cnm emeğine sağlk;)

Eski 08-26-2008   #3
pesimistt

tşk ederm cnmm (:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-30-2008   #4
gothicc_girll26

çoq anLamLı ve acıkLı oLmuş cnm yha )
işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com