Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Üniversiteler & Kampüsler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diploma, ekonomiden, izmir, kraliyet, onaylı

İzmir Ekonomi'den Kraliyet Onaylı Diploma

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İzmir Ekonomi'den Kraliyet Onaylı Diploma

Rektör Yardımcısı ve Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı Prof Dr Tunçdan Baltacıoğlu ise Kraliyet Onaylı Lojistik ve Taşımacılık Enstitüsü’nün Türkiye temsilciliğini alarak, bir ilke imza attıklarını söylüyor Baltacıoğlu, “Kraliyet Onaylı Lojistik ve Taşımacılık Enstitüsü ile altı aydır yaptığımız çalışmalar sonucu sertifika ve diploma programını başlattık Kırk ülkede geçerliliği olan diploma Avrupa Lojistik Birliği tarafından tanınmaktadır 4 aylık sertifika programına iyi derecede İngilizce bilen lise mezunları, meslek yüksek okulu mezunları ve sektörde yeni olan herkes katılabilir Altı ay süren diploma programı ise orta ve üst düzey yöneticiler için planlandı” diyor

İngiltere Kraliyeti Onaylı Lojistik ve Taşımacılık Enstitüsü’nün Destek ve Tedarik Yönetim Merkezi Direktörü Alexander Borg, Türkiye’de bu eğitimi verecek bir üniversite arayışına 2 yıl önce başladıklarını ve sonunda İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne karar verdiklerini söylüyor

Borg, “Enstitünün tüm koşullarını yerine getiren tek üniversite İzmir Ekonomi Üniversitesi’ydi Yaptığımız çalışmaların ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi hem profesyonel diploma ve sertifika alanında akredite oldu Enstitü, Prensen Anne’e bağlı olarak faaliyet gösteriyor ve İngiltere hükümetine danışmanlık yapıyor İzmir Ekonomi Üniversitesi ile uzun dönemli bir çalışma yapmayı düşünüyoruz” diye konuşuyor Önümüzdeki dönemlerde çevre ülkelerde de eğitim verme hakkını kazanan İzmir Ekonomi Üniversitesi, uzaktan eğitim programı ile Romanya, Bulgaristan, Macaristan ve diğer çevre ülkelere de eğitim verebiliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com