Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arşivi, fıkra, süper, xdé

Fıkra Arşivi Xdé Süper

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fıkra Arşivi Xdé Süper

1-_-
uçağın birinde bir rus bir alman bir ingiliz birde temel varmısrusyanın önnden gecerken rus yolcu beni buradan asaı atın benm annem burda ou oldu demis atmamıslaralmanyanın üstünden gecerken alman beni burdan assaı atın benmde annem burda ou oldy demis atmamıslaringilterenin üstünden gecerken ingiliz yolcu beni burdan asaı atın benmde annem burda ou oldu demis atmamıslartürkiyenin üstünden gecerken temel beni burdan asaı atın demis neden snindemi annen burda ou oldu demisler temel hayır ben 3 ou çocuğu ile aynı uçakta duramam demiş

2-_-
bir gün temel ormanda gezerken temeli yamyamlar yakalamıs temele seni ya scez yada öldürücez demisler temel sin demis smisler bırakmıslartemel kahveye gidip olanları dursuna anlatmıs dursun temele erkekmisin lan sen ben ölmeyi secerdim demis bunun üstüne temel ve dursun ormana gitmisleryamyamlar dursunu yakalamıs seni ya sicez yada öldürücez demislerdursun öldürün beni demis yamyamlar dursunu şefe götürmüsler ne yapalım die sormuslarşef yamyamlara ske ske öldürün demis ske ske öldürmüşler

3-_-
temel ve dursun banka soymuş kaçıyorlarmışbankanın güvenlik görevlisi arkalarından kovalarken durun lan oçocukları diye baırmıs temel dursuna seslenerek dursun adam beni tanıdı sen devam et demis

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com