Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kulaklard

Kulaklar:D

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kulaklar:D

Bir hanımefendi, yıllık kontrol için doktora gitmiş "Doktor" demiş "Ben son derece sağlıklı bir kadınım Bir tek kusurum var Gaz kaçırıyorum Durmadan gaz kaçırıyorum Evde, işte, otobüste, asansörde, süper markette Durmadan kaçırıyorum Ama fazla da şikayetim yok Kendime hiç sorun yapmıyorum bunu Çünkü benim kaçırdığım gazın ne kokusu var, ne de sesi çıkıyor"
Doktor, bir hap yazmış kadının reçetesine "Bu haplardan günde üç tane al, haftaya gel, gene beni gör" demiş
Kadın, ertesi hafta hışımla girmiş doktorun muayenehanesine "Doktor" demiş "Hey doktor Geçen hafta verdiğin haplardan sonra, kaçırdığım gazlar leş gibi kokmaya başladı"
Doktor, "Güzel" demiş
"Çok güzel Sinüslerinizi tedavi ettik demek Şimdi sıra geldi, kulâklarınız üzerinde çalışmaya"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com