Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Bunları Biliyor Musunuz ?

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
isınma

İsınma

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İsınma

arkdaşlar nasıl aptıımı bilmiorm ama istediğimde ellerimi aşırı ısıtabiliyorum normalde çok kansız zayıf biriyim elimi tutanlar elin buz gibi karpuz gibi derler ama isteiğimde ısıtabiliyorum tekniğini söliyimilkönce konsantre oluyorum ve derin nefes alıp yavasca veryorum bu sırada nefes alırkende chinin göğsmde toplandığını ve vnefesi verirkende ellerime doğru gittiğini hissediyorum dikkat edin imajine deil hissediyorum sadece ve ellerme geldiğinde ısıya dönüşmesini istiyorum ve ellerim ısınıyo hem de baya bi ilk yapışıda annem çok şaşırmıştı ellerimin ateş gibi olduğunu söylemişti sorum şu bu yeteneğim nedir nasıl kullanabilirim?? ha sormadan söyliyim psiball oluşturma gibi bişi deil bu ellerimi birbirine yaklaştırmıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : İsınma

Eski 09-19-2017   #2
Kayıtsız

Cevap : İsınma

Bunu bende yapabiliyorum Farkı ben sadece sıcaklığı ve nereyi ısıtmak istediğimi düşünüyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com