Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gördüğüm, lucid, merhabalar, midir, rüyalar

Merhabalar Gördüğüm Rüyalar Lucid Midir?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Herkese merhabalar, aranıza yeni katılmaktayım, çok güzel bir forum olmuş emeği geçen arkadaşlara saygılar

Yattığım zaman başıma sıklıkla gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum; başımı yastığa koyup uyku moduna girince 1-2 sn içinde sık sık olan bir şey yattığım yer kara delik gibi oluyor ve oraya düşüyormuşum gibi oluyor sanki şok veriliyormuş gibi titreyerek ya da sıçrayarak kendime geliyorum dediğim gibi ani olan bir olay bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

Genelde rüyalarımı kontrol edebiliyorum ve Lucid oluyorum ya uçuyorum ya da yüzüyorum, buradaki açıklamaları okuduktan sonra Lucid olmanın farkına vardım Çok ilginç bir rüyamı anlatmak istiyorum;

1-1,5 sene önce gördüğüm bir rüya God of war oynayan arkadaşlar bilirler oradaki Ares tiplemesi gibi birini görüyorum ama sürekli zikir yapıyorum Allah, Allah diye ve o kişi bana sürekli telkinler veriyor bu şekilde Allah, Allah diye sanki ruhum arşa çıkıcak gibi oluyor, rüyadayım, farkındayım ama kendimi yönlendiremiyorum ve iyice şiddetlenmeye başlıyor şiddetlenme artıyor ve sıçrayarak uyanıyorum ve hala merak ettiğim şu kendime geldiğimde iki kolumuda omuzlarımdan itibaren hissetmiyorum ve etkisi birkaç ay geçmedi örneğin odamın kapısı açılsa irkiliyorum bu tarz etkileri oldu ama atlattım çok şükür bu rüya nasıl bir rüyadır açıklamasını yapabilecek arkadaşlara çok teşekkürler, iyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İlk olarak yaşınızı belirtmenizi rica ediyorum Forum kuralıdır

Rüyanızın yorumunu tam olarak yapamam Yanlız şunu söyleyebilirim ki; Şanı Yüce Allah'ın İsmini anmışsınız rüyanızda ve bu hayır'a alamet bir rüyadır
Güzel bir rüya olduğunu düşünüyorum
Bu konuda daha farklı yorumlar yapabilirim Fakat, net olmayan, tam olarak bilmediğim birşeyi bir yorumla sınırlamak doğru olmaz

Bundan dolayı yorum yapmıyorum Forumda bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar ilgileneceklerdir diye umuyorum

Teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com