Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lucid, rüyam

Lucid Rüyam

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lucid Rüyam

Merhaba arkadaşlar olay bugün gerçekleştri

sabah uyandım ve tuvalete kalkıp su içip yattım,sonra uykuya dalma ve dalmama çizgisi üzerinde giderken birden heryer siyah oldu ve öğretmenimi gördüm direk rüya olduğunu anladım çünkü öyle bir ortam sadece rüyada olur,ama uyanmadım rüya olduğunu anlıyıncave başladım hayal etmeye yatağımdan yattığım pozisyonda kalktım lucid yapabileceğime emin olmak için zıpladım ve normalden fazla yükseldiğimi anlıyınca direk balkona çıktım(bunları bilinçli yapıyordum) ve balkon taşına basıp öyle bir uçtum ki "biz küçük çekmece gölü kenarında otururuz"gölün üzerinden uçu istanbul boğazına gitmek geldi içimden rüzgarı ve hızla giderken silkelenen elbiselerim hissedebiliyordumhızla uçarkan istanbul boğazı kısmında aklıma fazla uzaklaşmamam gerektiği yoksa o rüyada kaybolup uyanmayı unutabileceğim geldi ve hemen kendimi evde buldum tekrar yataktaydım artık kafamda bir an önce uyanmak vardı fakat yatağımdan kalkamıyordum üzerime demir konmuş gibiydi bir türlü kalkamadım çok zorladım,gerçeklikten uzaklaşırken gerçeğe uyanamıyordum,ama yataktan kalkıncada tekrar rüyada uyanıyordum bir seferinde aklıma totemim geldi ve herzaman taktığım yüzüğümü aldım elime ,yüzüğün dayanıklılığını biliyorum ama sıkmamla teneke gibi kıvrılması bir oldu anlaşılmıştı tekrar rüyadardım ve çıkamıyordum kendimi camdan aşağı attım 2 kere ölünce uyanacağımı zannettim acısız bir şekilde tekrar rüyaya uyandım tekrar atladım sonrasında kafamı kestirdim acısız bir şekilde tekrar rüyaya uyandım sonrasında habersiz bir şekilde gözlerim açıldı işte busefer harbiden uyanmıştım atletim tamamen su içindeydi bukadar terlediğimi hatırlamıyorum daha önce uyurkenve besmele çekip kalktım ilk 5 dk gerçekten uyanıp uyanmadığımı anlamak için elimi elimin içirden geçirmeyi denedim,geçmeyince tamamdır dedim gerçek dünyadasın oğlum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com