Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aynı, gece, lucid, rüya

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

Merhaba Arkadaşlar Ben Foruma Yeni Katıldım Adım Cihan Bayagı Bir Zamandır Lucid Ruya İle İlgileniyorum Baktım Olmadı Wild Teknigine Geçtim Oda Duru Görü İle Aynı Olsa Gerek Yavaş Yavaş Kaplumbaga Gibi İlerliyorum İşte Ama Dün Gece Saat 4:30 Da Başıma Gelen Bu Lucidler Bana Kafayı Yedirtiyordu Şimdi Anlatıcam Dikkatli Okursanız Belki Yardımcı Olursunuz

İlk 4 Rüyamda Yattıgım Odadaydım Saat 4:30 Du Kalktım Babam Bilgisayardaydı Dönüp Bana Bişeyler Soruyordu İstemsiz Olarakda Olsa Birden Bire Ben Ruyadayım Diyordum Ve Karabasan Gibi Ruh Çekilmesi Gibi Yani Anlatılamaz Bişey Birden Dank Diye Uyanıyordum 4 Defa Uyanıp Yattım Ve 4 Defa Aynı Şey Başıma Geldi Herdefasındada Uyadım

Asıl Şok Edici Son 2 Ruyaydı Gittim Elimi Yüzümü Yıkadım Tekrar Yattım Ruyamda 4 Tane Kız Vardı Ben Onları Kapıdan Yolculuyordum Ama Onlar Korkuyordu Biz Kapıya Yaklaşmayız Korkuyoruz Diyordular İlkinde Anladım Ve Ruh Çekilmesi Dedigim Tabirle Tekrar Uyandım Sonra Yine Yattım Aynız Kızlar Yine Orda Yine Ruyada Oldugumu Anladım Busefer Yeter Artık Dedim Kendimi Hızla Pencereden Dışarı Fırlatıp Uçtum Birde Baktımki Şehir Kap Karanlık Ufolar Havalarda Uçuşuyor İstila Gibi Bişey Dedim İstemiyorum Sizi Herşey Düzelsin Gündüz Olsun Paaat Yine Uyandım Saten Son Yatışımdı Artık Yatmadım

Evet Arkadaşlar Aynen Dün Gece Bunları Yaşadım Net Olarak Hatırlıyorum Ama Ruyada Oldugumu İstemlimi İstemsizmi Anladım Bilmiyorum Yani Astralde Oldugu Gibi Bu 6 Şansın 1 Tanesinde Bile Uyanmasaydım Bana Yeterdi Ama Malesef Hepsinde Sanki Ruhum Bedenimden Ayrılırmış Gibi Sanki Biri Ruyadan Beni Gerçege Çekermiş Gibi Uyanıyordum

Not: Umarım Bana Yardımcı Olursunuz Yani Neden Böyle Oluyor Ruyada Ellerimi Ovuşturmam Gerektigini Biliyorum Bunu Neden Ruyada Yapmıyorum ? Ve Ya Wild Teknigi Duru Görü Gibi Bu Teknigi Ögrenebilirmiyim Şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

dostum aynı gece bende 4 tane gordum çok ilginç bi deneyımdı allah benı almaya çalısıyor ben ben uzay boşluğunda yada atmosfer dışında bi yerledeyım ve benı çekmeye çalısıyor ve ben diyorumkı allahım benı alma yanına benım işlerım bitmedi daha dünyada diyorum bide aynı ruya sonrası 7 kata çkadar çıkıyorum ama butun katları tek tek dolasıyorum toplam 7 kat olamaz böle bişi 7 ayrı merkez goruyorum tam 7 ayrı kat sonra gene aynı şekilde dualar ediyoruz vve bi sırdan bassediyoruz sır sadece bi sır 2 katta bildiklerını insanlardan saklama şeklınde bi muhabbet geçtiğini hatırlıyorum inanılmaz bişydi ve çok mutlu oldum

Alıntı Yaparak Cevapla

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

Eski 08-20-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Aynı Gece 6 Lucid Rüya

İyi akşamlar @UnReaLDreaM
Bende uzun zamandır Lüsid Rüyayla uğraşıyorum Benim tekniğim renk Yeşil rengini seçtim Yani her yeşil renkte birşey gördüğümde kendi kendime 'Acaba şu an rüyada mıyım?' diye soruyorum Gece rüyamda yeşil renk gördüğüm zaman sorumu soruyor ve rüyada olduğumu anlıyorum Birde rüya biteceği zaman görüntü bulanıklaşmaya başlıyor o anda süreyi uzatmak için gözlerimi kapatıyor,ellerimi birbirine sürterek 'Lütfen rüyada kalayım' şeklinde tekrarlıyorum ve kaldığı yerden devam ediyorBir de gece yatarken kafein almak Lucid gördüyrüyor Umarım yardımcı olmuşumdur İyi Akşamlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com