Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yaşadıklarım

Bu Yaşadıklarım Nedir ?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bu Yaşadıklarım Nedir ?

yakın bir zamana kadar yaşadıklarımı rüya diye geçiştirip duruyordum ama ap ne olduğunu kavrayınca farkına vardım
askerden geldiğim yani 2004 yılı sonundan beri bazı şeyler olmaya başladı,kafamı yastığa koyduğum vakit zihnim boşalıyor ve bedenim titriyor kendi ekseni etrafında dönüyordu ben bunu hep baş dönmesi olarak algıladım, bedenimin dönmesiyle beraber siyah bir ortamda ilginç şekiller ve objeler görüyordum çok çabuk dalma hissi oluyordu ama bu rüya mı artık ap mu çözemedim tabii sonrasında gördüğüm şeyler çok ilginçti genelde evin içinde veya askerlik yaptığım edirne de kışlada oluyordum işin ilginç tarafı her gece aynı rüyanın devamını bir dizi film gibi görüyordum
bir keresinde öyle bir deneyim yaşadım ki binaların üstünde uçuyorum tanıdık yerlerdi hatta bi ara amerika daki özgürlük antının deneyimledim herşey gerçek gibiydi,inanılması güç ama uyandığımda neden uçamadığımı sorgular hale gelmiştim iddaa ediyorum gerçekten uçtum ve bunun hazzı inanın hiçbir şeyde yok
en son başıma gelen deneyim 2 gün önce ap nu keşfederken farkında olmadan gece yerimden kalktım ve herşey soluk renkteydi arkamda yani yatakta birisi vardı muhtemelen bendim korktum ve Allah Allah nidalarıyla ama bu nida çok cılız çıktı ve aniden uyandım
bu yazdığım şeyler ışığında benim durumum nedir bilgilendirirseniz sevinirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com