Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lusid

Lusid Mi Değil Mi?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lusid Mi Değil Mi?

arkadaşlar meraba
buraya yeni üye oldumŞöyle bi baktım konulara gerçekten çok güzel paylaşımlar varBunun için teşekkürlerGelelim benim sorunuma
Ben gecede belki 10-15 rüya görüyorumTabi net olarak hatrladıklarım 3-4ü pek geçmezFakat bu hatırladıklarımı gerçekten çok çok net hatırlıyorumİstesem bunlardan bi film senaryosu bile yazarımAşırı gerçeklik hissediyorumAma rüyalar bazen karışıyorYa da şöyle söyleyim: mesela bu gece rüyamda ailemle paristeydimOtele yerleştiğimizde aylardır görmediğim bi arkadaşımı gördüm ve onla konuşurken bi anda İngilterede oldugumu hissettim ve rüya bu sefer ingilterede geçmeye başladıBu arada küs olduğum başka bi arkadaşımla rastladım rüyamda ve onu görünce ağlamaya başladım tüylerimin diken diken oldugunu hissettim çunku rüyamın içinde rüya yaşadım bu seferde o arkadaşımı ruyamda gördüğümü anlattım ona da yine rüyadaBazen ağlayarak uyandığım olurBazende rüya mı gerçek mi yine ayırt edemediğim bazı olaylar oluyorÖrneğin gecen hafta halamın evindeyken cinlerle resmen yorgan kavgası yaptımOnları görmüyorum ama aşırı derecede varlıklarını hissediorumVe hayatımda hiç karabasan görmedim umarım görmem deSizce bu yaşadıklarım tam olarak nedir?Ve rüyada oldugumu farkettiğim halde neden kontrol edemiyorum?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com