Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşamaları, lüsid, rüya

Lüsid Rüya Aşamaları

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lüsid Rüya Aşamaları

Kendim yazdım Aşamaları bence böyle Ne kadar parçaya bölersem geldiğim seviyeyi o kadar iyi anlarım diye düşünüyorum

Her gece olmasa da istediğim rüyayı görebiliyorum Ama yılda birkaç kez kontrol edebiliyorum Mesela köpek görmek istiyorsam birkaç gün içinde görebiliyorum Araba sürmek istiyorsam rüyamda sürüyorum vb

-Rüya görmek
-Her gece rüya görmek
-Her gece birkaç farklı rüya görmek
-Her gece rüyalarını hatırlamak
-Her gece gördüğün rüyaları ayrıntılı olarak hatırlamak
-Her gece gördüğün rüyaların hepsini ayrıntılı olarak hatırlamak
-İstediğin rüyayı görebilmek
-Her gece istediğin rüyayı görebilmek
-Her gece istediğin birkaç rüyayı görebilmek
-Rüyadayken rüyada olduğunun farkına varmak
-Rüyada bazı olayları kontrol edebilmek
-Rüyada birçok olayı kontrol edebilmek
-Oluşturduğun rüyaları uzun tutabilmek

Bundan sonraki aşamaları yazmayacağım çünkü yaşamadım Her gece istediği rüyayı görebilen ve inception filmindeki gibi rüyasında ikinci hayatını kuran insan tanımıyorum Varsa da en iyi ihtimalle milyonda bir ihtimaldir

Özgün paylaşımlarım devam edecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com