Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
paylaşın, şeyinizi

Tüm Her Şeyinizi Burada Paylaşın !

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tüm Her Şeyinizi Burada Paylaşın !

Merhaba arkadaşlar ,

Foruma biraz daha aktiflik getirmek istedim Her girişimde aynı konuları görmekten sıkıldım Bu yüzden tüm başarılı veya başarısız denemelerinizi , kendinize özgü tekniklerinizi , çıkış anından sonra neler yaşadıklarınızı , nerelere gitmek istediğinizi bu konu altına yazarsanız sevinirim

Örneğin benim en son deneyişimde ;

yatağıma uzandım Ortam karanlıktı ve sakindi Uzandıktan sonra sadece nefes alıp verdim başka hiç bir şey yapmadım Bir süre sonra ellerim ve ayaklarım uyuştu ve anlımda tuhaf küçük bir baskı gibi bir şey oluştu yine bir şey yapmadım ve olayı kendi akışına bıraktım sadece nefes alıp veriyordum Bu şekilde kısa bir süre geçirdikten sonra Gözlerime ilk önce kendi bedenim geldi beyaz olarak sonra mor bir yuvarlağın içinde C şeklinde bir bebek duruyordu Bir an hafifledim daha sonrasında titremeye başladım O titremenin verdiği hareket ile gözlerimi açtım

Bu tür deneyimlerinizi sizde paylaşırsanız çok güzel bir ortam oluşacağından eminim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com