Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
astral, kulldanıgım, teknik, yaparken

Astral Yaparken Kulldanıgım Teknik

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Astral Yaparken Kulldanıgım Teknik

arkadaşlar başka sitelerdeki gibi konuyla alakası olmayan şeyler yazmayacagım
bu benim kendi geliştirdigim teknik ben kendim yapyorum işe yarıyor
henüz çıkış yapamadım oda olcak inşş
1rahatsız edilmeyeceginiz bir odaya gidin kapıyı kilitleyin çünkü aniden rahatsız edilkmek kötü etkiler yapabilir

2rahatlayın ve sırt üstü yatın gözlerinizi kapatın ve rahatlayın telkinleride unutmayın onları yazmadım zaten kendiniz yapacagınız zamanı anlayaksınız

3belirtiler: uyuşma, çınlama olabilir hiç bir şey yapmayın
gözünüzün önüne bazı şekiller gelcektir
eger bunlar olmuyorsa kendiniz bir havuzda gibi hissedin rahatlayın
ve yavaş yavaş yükseldiginizi hayal edin ve bir süre sonra çekilme hissi yaşayacaksınız heyecana gerek yok telkin kullanabilirsiniz bazı şekiller gelebilir beyaz ekran falan gibi bir süre sonra beyaz ekranda gidecektir sonra kendinzee tavandan bakıyor olcaksınız arkadasımda denedim o ilk seferde çıktgını söyledi her şeyin bulanık oldugunu söyledi 15 sn sürmüş zaten ondan sonra uyumuuş

yapanlar yazsın belki siz çıkarsınız inşş hepnize iyi şanslar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com