Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
halüsilasyon, olgusu

Halüsilasyon Olgusu

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Halüsilasyon Olgusu

İndiana’lı bir bayanın yüzleştiği ve bildirimini yaptığı anlatacağımız olay bu tiplemenin belirgin örneklerindendir Söz konusu bayan, onun çocuksuz ablasını gözetme durumundaydı

Kadın yaptığı bildirimde psişik yüzleşimi şöyle anlatıyordu:

“Hiç unutmam 8 Kasım 1961 günüydü Sabah öğretmenlik yaptığım okula gelmiştim ve doğruca sınıfıma girmiştim Her şey iyi gidiyordu, ama dersin sonlarına doğru göğsümü ve omuzlarımı sızlatan korkunç bir ağrı başladı Ağrı beni yönetecek kadar güçlüydü Müdür ve öğretmen arkadaşlar ne yapacaklarını şaşırmışlardı Ama şansım varmış ki bir süre sonra ağrım kendiliğinden geçti Ben de işimin başına döndüm
Olaydan bir saat sonra müdür sınıfa gelerek beni telefona çağırdı Annem beni arıyor Aklımdan bile geçmeyen kötü haberi verirken ağlıyordu
Evde beraber alt kata indikleri sırada ablasının kalp krizi geçirdiğini anlatmaya çalışıyordu annem Kriz o kadar ağır gelmişti ki, doktor çağırmaya dahi fırsat bulamamıştı

Daha sonra anladım ki, beni çok kederlendiren kriz olayının olduğu sırada, yukarıda sözünü ettiğim sancı da beni müthiş etkileyip kıvrandırmıştı…”
Bu paragraflarda anlatılan türlü psişik yüzleşim kişilerin hayatında geçirdikleri paranormal veya normal bilimsel yasalarla açıklanmayan, ama süper doğa olgusu olarak ta kabul görmeyen olaylar da sayılmaktadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com