Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilginç, rüyam

İlginç Rüyam

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlginç Rüyam

Merhaba Gece ilginç bir rüya gördüm ve ne anlamada geldiğini cok merak ediyorum bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim

Rüyamda, cok yakısıklı bir cocuk vardı Arkadaslarımdan bazılara bana 'o aslında insan değil, cin o bize zarar vermeye hazırlanıyor' gibi seyler söylüyorlardı Bende bu cocuktan baya hoslanıyordum hatta seviyordum onu o kadar gercekciydiki uyandığımda bile sanki cidden sevdiğim biriymiş gibi etkisinde kalarak üzüldüm neyse , o da beni sevdiğini söylüyordu ve hep yanımdaydı sonra birden evde buldum kendimi banyoda ellerimi yıkıyordum o da yanımdaydı degisik sesler duymaya basladım ve cinli hikayeler, bahsedilen seyler geldi aklıma '' cok korkuyorum, sen beni korursun değil mi ?'' diye yalvaran gözlerle ona baktım sonra şeytani bir şekilde gülümsedi ve hersey degismeye basladı, etraf karardı burdan sonra rüya değil kabus gibiydi artık evde nerdeyse 15 kadar tanıdığım insanı gördüm hepimiz bir odaya toplandık ve kapıyı kitledik gelemesin diye camdan dışarı bağırmaya çalıştım sonra namazını kılmayı yeni bitirmiş dedem ve anneannem odaya girdi onlara durumu anlattık anneannem banyoya gitti, geri döndüğünde cinle konuştuğunu ve bize zarar vermeyeceğine dair söz verdirttiğini söyledi sonra hepimiz rahatladık o sırada uyandım sanırım, devamını fazla anımsayamıyorum

Şimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com