Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kazandığım, rüyâda, yetenek

Rüyada Kazandığım Yetenek

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüyada Kazandığım Yetenek

Sizlerle bir anımı paylaşmak istiyorum Bana hala çok ilginç geliyor Benzer deneyimleri olanlar varsa paylaşmalarını rica ederim

Küçük bir çocukken, sanırım 7-8 yaşındaydım bir rüya gördüm

Rüyamda gece vakti babamla ikimiz bir yere gidiyorduk Birden ona "Baba peşimizdeki kötü adamlardan kaçıyor olsak, yol ikiye ayrılıyor olsa hangi yola sapacağımızı nerden bileceğiz?"

Babam bana "Hangi taraftaki yol doğruysa, o taraftaki omzunda bir ağırlık hissedersin" dedi

Ben önceleri bunun rüya olduğunun bile farkında değildim, gerçek bir olay olduğunu sanıyordum Sonradan babama anlattığımda "Hani sen bana demiştin ya" dediğimde böyle bir olayın yaşanmadığını, hatta bunu çok saçma bulduğunu söylemişti İşte o zaman bunun aslında bir rüya olduğunu anladım

Şimdi gelelim ilginç olan kısma Ben bu rüyayı gördükten sonra doğruluğunu araştırmak için kendimce denemeler yapmaya başladım Havaya bir para atıp bakmadan yazı mı yoksa tura mı geldiğini tahmin etmeye çalışıyordum Omuzlarımdan birine hayali turayı diğerine hayali yazıyı yerleştiriyordum Gözlerimi kapıyor, omuzlarımdan hangisinde bir ağırlık olduğunu hissetmeye çalışıyordum Buna göre sonucu tahmin ediyordum Ve gerçekten de oluyordu Tek bir kere bile hata yapmadan 20-30 kez üst üste doğru tahmin ettiğim oluyordu Bunu babamla denemiştik bir keresinde ve o da şaşırmıştı Ama böyle şeylere kafamı takmamam gerektiğini, bunlarla uğraşmamı istemediğini de eklemişti

Ben bu yeteneği bol bol kullandım küçükken Arkadaşımın elindeki kartları bilmek, avucundaki bilyenin rengini tahmin etmek, yazı-tura vs Ama tabi o zamanlar iddaa da olmadığı için arkadaş, eş, dost arasında bir eğlence olmaktan öteye geçemedi Zamanla ben bununla uğraşmaktan sıkıldım ve yavaş yavaş kullanmamaya başladım Doğal olarak kullanılmayan her yetenek gibi bu da köreldi ve gitti

Şimdi bazen kendi kendime deniyorum ama olmuyor Zihnimi asla yeterinde susturup konsantre olamıyorum Çocukken bu işler çok daha kolay, bunu hepimiz biliyoruz

Muhtemelen her çocuk bu potansiyeli taşıyordur Bana ilginç gelen nokta durup dururken bu bilginin bana rüyamda gelmiş olması

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com