Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelecekle, ilgili, rüyalarım

Gelecekle İlgili Rüyalarım

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gelecekle İlgili Rüyalarım

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir (belki dahada öncedende olmuştur ama yaklaşık 3 senedir bunun bilinçindeyim) belirsiz aralıklarla gelecekle ilgili bir takım olayları görmekteyim ilk zamanlar o anı yaşadığımda aa bak ben bunu rüyamda görmüştüm demek gördüğüm şey buymuş diyordum (dejavu değil tabi rüyamda gördüğüme eminim) sonraları dahada bilinçlenmeye başladım bu konuda ayrıca bu tarz rüyaları gördükten hemen sonra uyanıyorum Bugünkü yaşadığım olaydan sonrada bunu artık birilerine anlatma isteği duydum ve sizlere anlatarak bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak adına bu konuyu açtım Bu konuyu forumlarda biraz araştırdım ve bunun haberci rüya denen ve her insana hayatı boyunca 1-2 kez gönderildiğini bazılarına daha sık gönderildiğini falan okumuştum ama tam olarak bunun sebebini öğrenmek istiyorum ve neden bana bu kadar çok gönderildiğini merak ediyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler Ayrıca bunu nasıl geliştireceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim

Şuana kadar hatırlayıpta gerçekleşen 8 maç sonucu hemde golü atan oyuncularına kadar gördüm bunların içinde en yenisi olan bugün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçının 1-2 biteceğini ve Fatih Terimin basın toplantısında söylediklerini harfi harfine gördüm En az 3 kez okul sınav sonuçlarımı, birçok kez gelecekte tanışacağım insanlarla 1-2 hafta öncesinden rüyamda tanıştığımı gördüm bu tarz birkaç olay daha yaşadım ve eminim dahasıda vardır ama hiçbirisini not etmedim Artık bundan sonra rüya defteri tutacağım belki gözden kaçan çok önemli olaylar görmüş olabilir

Ayrıca iddaa oynadın mı, oynasan zengin olurdun tarzı şeyler yazmayın haramla asla işim olmaz ama yine maç skoru tarzı rüya görürsem sizinle paylaşabilirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com