Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
benzeri, gördüm, iblis, rüyamda

Rüyamda İblis Benzeri Birşey Gördüm

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüyamda İblis Benzeri Birşey Gördüm

Aslında rüyayı bunu yazmadan birkaç saat önce olduEve 1700 gibi geldim biraz oyalandım yattım uyudumBuraya kadar herşey normalRüyam inanılmaz gerçekciydiYine aynı şekilde yattığım odamda yatağın ucundaki sandalyede oturuyodumDışarıdaki sesler falan gerçek gibiydiRüyamda sandalyede otururken hava karardı ve ben yine uyumaya başladımDaha doğrusu astral seyahat benzeri bişey olduAynı forumdaki üyelerin tarif ettiği herşey olduEn son rüyamdaki sandalyedeki bedenimi izliyordumBaşımı sağa yatağa doğru çevirdiğimde gerçek bedenimi de görüyordumİki bedenim de karşımdaydıAsıl sorun başımı sola masaya doğru çevirdiğimde olduSimsiyah duman bulutu gibi birşeyle yüzyüze geldimHiçbir şey belli değildi bedeninde ama gülümsediğini hissediyodumÇok korktum ve ben rüyada olmalıyım gibi tepkiler vermeme rağmen uzun süre uyanamadımUzunca bi süre o duman bulutuna baktıktan sonra annemin uyandırmasıyla kalktım
Acaba bilinçaltımın aşırı saçmalamalarımı yoksa gerçekten rüyamda lusid'e düşüp astral seyahat mi yaptım?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com