Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
benzeri, bilinmeyenufo, denizde, gördüm, insan, varlıklar, yuzen

Denizde Yuzen İnsan Benzeri Varlıklar Bilinmeyen(Ufo) Gördüm

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Denizde Yuzen İnsan Benzeri Varlıklar Bilinmeyen(Ufo) Gördüm

Ben mersin davultepe Vivaldi sitesinde oturuyorum Dairem 4 cephesi denize sıfır görünümdedir Yatak odamdan sıfır deniz görüyorum Bu sabah saat 12 gibi tv seyrederken (hava bugün cok acık ve günesliydi) sahilden en az 1 km ileride 3 kisi gordum denızde idiler ilgimi ceken sey kafalarında sank bone var gibiydi beyaz vede cok agır hareket ediyrlardı Yanlız biri arka ya kolunu attıgı zaman kolu siyah palet gibiydi Herhalde yanılıyorumdedim ve durbunle bakmaya basladımYuzlerını secemıyordum sadece kafalırndaki beyaz bone ibi sey vede o kol ordum bide sanki 3 kişi denizin ,cinde sohbet eder gibiydiler Buda beni o kadar sasırtmadı neyde dedim tv seretmeye devam ettim Onları unutum Aradan 45 dk geci denize baktıgımda hala ordaydılar O zaman biraz iilgimi cekti cunku kıyıdan 1 veya2 km uzakta ve 45 dk denızın icinde olmak ve hep aynı pozisyonda bana garip geldi Gene durbunle baktım gunes ynsıdıgı icin bide mesafe uzak yuzleri gozukmuyordu fakat hep aynı pozısyonda ve agır hareket edıyorlardı Neyse o sırada sahılde bır adam denıze gırdı işte o anda bu 3 kısı bır anda yok oldular İste o zaman ya delırdım dedım ama hala ıyı olduguma gore bu gozlemimi paylasmak istedim
Sızden gelecek yorumları beklıyorum Ama lutfen bu konuya duyarlı olanlar cvp yazsın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com