Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayırt, cinler, edilebilir, melekler

Cinler Ve Melekler Nasıl Ayırt Edilebilir?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cinler Ve Melekler Nasıl Ayırt Edilebilir?

İnsanların karşısına bazı varlıklar çıkabiliyor Birçok insanla konuştuğumda bunları söylüyorlar Kimisi çok fazla ayrıntıya girmiyor sadece yaşadım diyor, nedeni ise yaşadığı olayı anlatmaması için tembihledikleri için Bu iki varlığı ayırt etmek çok zor Ne olduklarını da söylemiyorlar

Bu iki varlığı bir birinden ayırmanın en doğru yolu nedir?

Ortak özellikleri

* Ani ve yüksek sesten korkuyorlar

* Bazen saçma bazen ise mükemmel konuşuyorlar

* Görünüşte insanlar ama bakıldığında dikkat çekecek tipleri var, kimisi uzun boylu kimisi donuk bakışlı ama çok normal olanları da var

* Geçirdikleri zamana ya da zaman dilimine çok dikkat ediyorlar, ve belli bir zamanı doldurunca hemen gitmek istiyorlar

* Onların bir tanesini gören çevrede köşelerde veya insanların arasında değişik tipte başka insanlarda görüyorlar

* Sadece konuştukları kişiye yardım etmek için geldiklerini ve başka bir konuda yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar

* İnsanlara yardım ediyorlar ve birçoğunun hayatı olumlu yönde değişiyor

* Farklı olduklarını belli etmekten çekinmiyorlar ama ne olduklarını söylemiyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com