Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alın, gerçek, hikaye, istiyorsunuz

Gerçek Mi İstiyorsunuz? Alın Size Gerçek Bi Hikaye...

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Mi İstiyorsunuz? Alın Size Gerçek Bi Hikaye...

benm hikayembir akşam üstü istanbuldan gelen kuzenlerimzle evin arkasında büyük tarlada oynuyorduk ama hava kararmaya başlamıştı ve oldukça soba külü vardıkuzenlerimden biri eve gidip banyo yapacağını söyledi bizde tamam dedikve gittibi müddet sonra arkadşmla yorulmuştuk ve gruptan ayrı bişekilde oturuorduk kuzen yanımıza geldi şaşırdık sen gitmedinmi dedikdeişik bir ses tonuyla yoo vazgeçtim dedisizinle bişey konuşmam lazım dedi çok önemli dedi dikkatli baktımda yüzüne gözlerinin altı mor du hastalandınmı yoksa abla dedim yooo dedi hadi gelin konuşucaz tmm dedikgittik gittik dedimki abla baya uzaklaştık nere gidiyoruz tarlanın dibine geldi yokuş iniyordu aşağı sonra o yamada oturdukbirden ürktümsonra bizi yanyana oturdu ve kendide yüzü bize dönük şekilde oturdubirden boğazımıza atladı boğmaya başladı bir eliyle beni bir eliyle arkadşımıellerimle nefes almaya çalışıordum gözlerimden akan yaşları tahmin edemssnzayaklarını bir gördüm tersartık nefes alamz hale gelmiştim ve içimden bildiğim duaları okudum gözlerine baktım felak suresini okudm senden korkmuyorum der cesine okudum okudum bağırdı arkadşm çok bayılmıştısonra daha fazla dayanamayar bir kaç adım attı ve yok oldu kalktım ve ardından baktım yoktu koca tarlada yok olmuştusonra bağırdım arkadşlar toplandıeve gittik arkadşm kendine geldi ikimzde ağlıyorduk çok korkmuştuk boğazlarımız mosmorduannemler korku tasından su içirerken arkamı bi döndüm kuzen banyodan çıktı koştm yanına ona vurmaya başladım sendin işte sendin diyeçok şaşırdı naz saçmalama lütfen ben eve bi saat önce geldim ve banyodaydım annemler sizi cin çarpmış akşam küllerin arasında oynardanız olcağı bu dediişte böyle hayatımdaki en korktuğum aninanıp inanmamk sizin biliceğinz iş ama cinler elbette var onları da allah yarattı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com