Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altın, arkadaşlara, uyumlanan, üçgene

Altın Üçgene Uyumlanan Arkadaşlara...

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Altın Üçgene Uyumlanan Arkadaşlara...

Arkadaşlar nette bazı bilgiler var bu konuda ama çok karışık işin içine olmadık şeyleri sokmuşlar bu kadarına gerek yok ben size en basit şekilde anlatacağım sorusu olan arkadaşlar sorabilirler

Kendine Şifa Verme:

Kendisine Şifa vermek isteyen arkadaşlar bu çalışmayı her an yapabilirler mesela hiç bir Rahatsızlığınız yokken bütün vücudunuza şifa verebilirsiniz yada bi ayağınız ağrıyorken sadece Ayağınıza şifa verebilirsiniz

Bütün Vucudunuza Şifa Verirken Başlarda uzanarak yapın sonradan oturarakda yapabilirsiniz Rahat edeceğiniz bi yere uzanın ve gevşeyin daha sonra burnunuzdan nefes alıp verin ve Altın Üçgen Enerjisini Kullanarak Kendime Şifa Vermek İstiyorum Deyin Bunu 2-3 defa tekrar edin daha sonra da Alnınıza yani 3 Gözünüze Odaklanın Bu Sayede Şifa Verme İşlemi Başlayacaktır Burda şifa verme süresi ne kadar diye sorabilirsiniz bunu ben bilemem 5 dk da olabilir yarım saatte olabilir bunu siz hissedersiniz bu çalışmayı başlattıgınızda Alnınzda Elinizde Ayagınızda vs Belirtilerini görürsünüz bu belirtiler gidince ve sıkılmaya başlayınca Şifa Çalışmasınını Bittiğini Anlayabilirsiniz

Mesela Ağrıyan bir yerinize şifa verirken örneğin ayağınıza yine aynı şekilde uzanıp elinizle ağrıyan yeri tutuyorsunuz ve Altın Üçgen Enerjisini Kullanarak Ayağıma Şifa Vermek İstiyorum DiyorsunuzBittiğini Yine Aynı Şekilde Anlarsınız

Uzaktaki Birine Şifa Verme:

Burda da Çok farklı bişey yok Şifa vereceğiniz Kişi Ve siz belirlediğiniz saatten 5 dk önce uzanıyorsunuz siz Altın Üçgen Enerjisini Kullanarak 'ya Şifa Vermek İstiyorum Diyorsunuz Enerjiyi Alan Tarafda 'dan Gelen Altın Üçgen Şifa Enerjisini Sevgiyle Kabul ediyorum diyor şifa çalışmasını başlatırken yine alnınıza odaklanıyorsunuz kendi kendinize enerji akışı başlasın altın üçgen meditasyonu vs de diyebilirsiniz

Uyumlama Yapmak:

Uzaktaki Birine Şifa Verirken Yaptığınız Şeylerle Aynı Şeyler Sadece Niyetiniz Farklı Olacak Siz Altın Üçgen Enerjisini Kullanarak 'yı Uyumlamak İstiyorum Diyorsunuz Uyumlanan Kişi İse'dan Gelen Altın Üçgen Enerjisine Uyumlanmak İstiyorum Diyor

Aklıma Gelen ŞimdiliK Bu Kadar Umarım Atladığım Bi Yer Yoktur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com