Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgisi, cevap, gerçekmi, gerçekten, olanlar, reiki, versin

Reiki Gerçekmi? Gerçekten Bilgisi Olanlar Cevap Versin

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Reiki Gerçekmi? Gerçekten Bilgisi Olanlar Cevap Versin

2 gün önce usui reiki uyumlaması aldım 150 tl ye 1 uyumlama şimdi çakra dengeleme pozisyonlarında felan hiç bir şey hissetmiyorum ne biliyim niyet felan mesela reikiye kanalım diyince reiki akmaya başlıyomuş saçma geliyo sonra teşekkürler reiki diip bitiriyomuşuz felan yani pek inandırıcı gelmedi başlarda olur gibime geliyodu aldıktan sonra bişey hissetmeyince herşey saçma gelmeye başladı şimdide ben boş işlerlemi uğraşıyorum gibi düşünceler sardı kafamı cevaplarınızı bekliyorum yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler şimdiden

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com