Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adıyaman, idare, ilköğretim, merkez, okulu, özel

Özel İdare İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özel İdare İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

Özel Idare İlköğretim Okulu Hakkında - Özel Idare İlköğretim Okulu Tanıtım - Özel Idare İlköğretim Okulu Resimleri - Özel Idare İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Adıyaman Merkez Fatih Mahallesi, Malatya yolu, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi karşısında bulunan okulumuz; 8 derslik, 1 anasınıfı, 1 müdür odası, 1 müdür yardımcıları odası, 1 öğretmenler odası, 1 kütüphane, 1 bilgisayar laboratuarı, 1 kalorifer kazan dairesi ile WC ve lavabolar olmak üzere 6010 m² arsa üzerine doğu-batı istikametinde inşa edilmiştir

Okulumuz, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 29062004 tarih ve Bütçe Yatırım Bürosu 8 Öz) 11784 sayılı yazısı ile İl Özel İdaresine müracaatı incelenmiştir

İnceleme sonucunda İlimiz Merkez Fatih Mahallesinde acilen ihtiyaç duyulan ve bakanlıkça ilköğretim kurumları için tahsis edilen ödeneğin sınırlı olması nedeniyle ilköğretim kurumları ödeneği ile yapılması mümkün olmadığı anlaşılan 8 derslikli ilköğretim okulu yapım işinin Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünce tanzim edilerek emanet keşif bedeli üzerinden 2886 sayılı kanunun 81 maddesinin (p) fıkrası ve bu maddenin uygulanmasına ilişkin “Emanet İşlere Ait Uygulama Yönetmeliği” hükümlerine göre ita amiri onayı ile oluşturulacak emanet komisyon marifetiyle emaneten yaptırılmasına, bu işten dolayı tahakkuk edecek malzeme bedeli işçi ücreti ve hak ediş bedellerinin Özel İdare Müdürlüğü Gider Bütçesinin ilgili tertibinden ve ayrıca gider bütçesinin 22000/22811 İlköğretim Kurumları Yapı Tesis ve Onarım Giderleri tertibine aktarma yapılmak suretiyle ödenmesine 29061994 tarihindeki oturumda ( Vali Sayın Mustafa Yücel ÖZBİLGİN başkanlığında; M Fadıl BİLGİN, Ömer ALTAN, M Sait YILDIRIM, Hasan KAYMAK ve Mehmet TAM adlı üyelerle birlikte) oybirliği ile karar verilmiştir

29061994 tarihinde yapımı için karar alınan Özel İdare İlköğretim Okulu 1995–1996 tarihinde hizmete girmiştir Halen Eğitim-Öğretim hizmeti vermeye devam etmektedir

ÖZEL İDARE İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜNÜN TARİHİ GELİŞİMİ

Özel İdare İlköğretim Okulu Müdürlüğü 1995-1996 eğitim-öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır Açıldığı ilk günden bugüne kadar 3 müdür okulumuza hizmet etmiştir Bu görevi 20 Temmuz 2004 tarihi itibariyle Aziz ÖZBİLGİÇ yürütmektedir

Özel Idare İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Özel Idare İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Özel Idare İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Özel Idare İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Özel Idare İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÖZEL IDARE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Malatya Yolu Kadin Doğum Hastanesi Karşisi / Adiyaman

Telefon Numarası: 4162252620

E-mail Adresi : adiyamanozelidareioo@hotmailc om

Web Adresi :http://okulwebmebgovtr/02/01/333639/

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com