Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çayhan, ereğli, hatice, ilköğretim, konya, okulu, rasim, özer

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Hakkında - Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Tanıtım - Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Resimleri - Çayhan Hatice Ve Rasim Özerİlköğretim Okulu İletişim

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Ok Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Kasabamızda bulunan İlkokul ve Ortaokul 4306 sayılı kanunla birleştirilerek İLKÖĞRETİM OKULU haline dönüştürülmüştür Kasabamızda İlkokul 1936’da yapılan ve 4 derslikten oluşan binada faaliyetlerine başlamıştır 1968’de 3 derslik daha ilave edilmiştir 1997-1998 Öğretim yılına kadar bu binada eğitim-öğretime devam etmiştir Kasabamızın Ortaokulu ise; 1972-1973 Öğretim yılında faaliyete geçmiş olup, çeşitli binalarda faaliyetlerini sürdürmüştür 1988-1989 Öğretim yılında Fevzi, Faik, Kadir ÖZER kardeşlerin anne ve babaları adına yaptırdıkları binada Eğitim-Öğretim faaliyetlerine başlamıştır Bu sebeple okulun adı HATİCE VE RASİM ÖZER ORTAOKULU, 1997-1998 Öğretim yılından itibaren 4306 sayılı kanunla da HATİCE VE RASİM ÖZER İLKÖĞRETİM OKULU adını almıştır 2005-2006 Öğretim yılı sonuna kadar İlkokul, Ortaokul ve İlköğretim dahil olmak üzere toplam 2853 mezun vermiştir

2007 yılında Konya'da Sema Oteli sahibi İşadamı Hayırsever Kadir - Rahime Özer ailesinin katkıları ile temeli atılarak yapımına başlanan okulumuzun ek binası 2009 yılında tamamlanmış ve eğitim-öğretim hizmetlerine başlamıştır Ek binası ile birlikte Çayhan Hatice ve Rasim Özer İlköğretim Okulu’nda 12 derslik, 1 fen laboratuarı, 1 yabancı dil sınıfı, 1 bilişim teknolojileri sınıfı, 1 teknoloji ve tasarım sınıfı, 1 anasınıfı, kantin ve konferans salonu bulunmaktadır Yeni binanın tamamlanması ile okulumuz tam gün eğitime geçmiştir Okulumuzda 2009-2010 eğitim-öğretim yılında 328 öğrenci eğitimine devam etmektedir

Okulumuza ilçe merkezine 37 km mesafede olup Ereğli-Adana yolunun 25 kilometresinde bulunan Çakmak Köyü girişinden 12 km güney istikamet üzerinden ulaşılmaktadır Kasabamıza günün belirli saatlerinde minibüs ile ulaşım vardır

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ÇAYHAN HATİCE VE RASİM ÖZER İLKÖĞRETİM OK
Adresi: ÇAYHAN KASABASI
Telefon Numarası: 3327367005
Faks Numarası: 3327367005
E-mail Adresi: 731777@mebk12tr
Web Adresi: - http://wwwcayhaniomebk12tr

Çayhan Hatice Ve Rasim Özer İlköğretim Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com