Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akçaabat, erikli, ilköğretim, okulu, trabzon

Erikli İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erikli İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

Akçaabat Erikli İlköğretim Okulu - Erikli İlköğretim Okulu Hakkında - Erikli İlköğretim Okulu Tanıtımı - Erikli İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Erikli İlköğretim Okulu Resimleri

Erikli İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Erikli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Erikli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Erikli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Erikli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ERİKLİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: DÖRTYOL BELDESİ ERİKLİ MAH
Telefon Numarası: 4622512806

MİSYONUMUZ

Kurumumuzda eğitim öğretim imkanı bulanlara; nitelikli, kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak, okulu çevrenin kültür merkezi haline getirmek, üst öğrenim kurumuna nitelikli ve daha fazla öğrenci göndermek, İlköğretimin amaçlarının tamamının gerçekleştirildiği bir okul olmaktır

DEĞERLERİMİZ
1-Biz duygusuyla çalışırız
2-Ekip çalışmasını esas alırız
3-Tanıma - takdir değer görme sistemimiz vardır
4-Etkili iletişim kurarız
5-İş birliği yaparız
6-Karar süreçlerine katılım sağlanır
7- Birbirimize güveniriz
8-Çalışmalarımızda insana saygı esastır
9-Verimli ve etkili çalışırız
10-Bilgiyi paylaşırız
11-Eğitimde kalite öncelikli hedefimizdir
12-Birbirimize saygılı davranırız
13-Okulumuzda iletişim kanalları herkes için açıktır
14-Hizmet verdiklerimizin istek ve beklentileri bizim için önemli ve önceliklidir
15-Çevreyi korur ve geliştiririz
16-Çalışma felsefemiz sürekli gelişmedir
17-Herkes için eğitim anlayışıyla okulu çevreye açarız
18-Problemler çözülmek için vardır anlayışını benimseriz
19-Karar süreçlerine herkesin katılımını sağlarız
20-Öğrenciler bizim varlık nedenimizdir
21-Öğrenci merkezli eğitimi esas alırız
22-Her anlamda öğrencilerimize iyi bir model olmaya çalışırız

VİZYONUMUZ

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır
Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;

Doğru, Dürüst,
Çağdaş, Araştırmacı,
Özgüvenini kazanmış,
Güzel ülkemizi;
Hak ettiği yere getirmek için,
Sürekli çalışan,

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com