Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ereğli, halit, ilköğretim, kalkan, konya, okulu

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Hakkında - Halit Kalkan İlköğretim Okulu Tanıtım - Halit Kalkan İlköğretim Okulu Resimleri - Halit Kalkan İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Ereğli'nin Güney Batısında, Karaman Ayrancı istikametinin DSİ Kanalının yanında Ereğli'ye 3 km uzaklıkta olup, Barbaros Mahallesindedir Okulumuz Ereğli eşraflarından zahireci Halit Kalkan'ın arsa bağışlaması ile 1998 yılında temeli atılmış ve okulun ihalesi aynı yıl bakanlık tip projesi olarak Ankara'dan yapılmıştır Okul kısa sürede bitirilmiştir Okulumuz Merkez İlköğretim Okulu olarak devam eden Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Danışma Kurulunun 24111999 tarih ve 27 sayılı kararı ile "Ereğli Halit Kalkan İlköğretim Okulu" adının verilmesi ve 1999-2000 eğitim öğretim yılından itibaren 22 derslik ve 480 öğrenci ile Eğitim Öğretime açılması ilgili karar valilik makamına sunulmuş ve 09121999 tarihinde okulumuz adının "Halit Kalkan İlköğretim Okulu" olmasın valilik makamı karar vermiş, böylece okulumuz 1999-2000 eğitim öğretim yılında açılmıştır

Okulumuz zemin kat hariç 3 katlıdır Okulumuzun 1katında; 7 sınıf,1 bekleme odası, 1 hizmetli odası, 2 katta idari odalar, labaratuvarlar ve kantin bulunmakta, 3 katın tamamı sınıf olarak kullanılmaktadır

Oklulumuzda 22 dersliğin yanında, 1 müzik odası, 1 teknoloji ve tasarım işliği, 1 BT sınıfı, 2 fen ve teknoloji labaratuvarı, 1 rehberlik odası, revir, toplantı odası, hizmetli odaları, 4 idari oda, 1 anasınıfı, giyinme odaları,400 kişilik konferans salonu ve kantin bulunmaktadır

Okulumuzun açılması ile birlikte okulumuz taşıma merkezi olmuş ve yaklaşık 380 öğrenci Adabağ, Taşağıl, Melicek, Armağanlı, Yaburlar, Karaburun, Ulumeşe, Burhaniye, Kargacı ve Çimencik Köylerinden öğrenci taşınmıştırŞuan için 570 öğrenci öğretimini devam ettirmektedir

Okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesi için kurulan okul-aile birliğinde görevli olan Halil Çakmak okulumuz için çalışmalarını sürdürmüş olup, başta Halit Kalkan ve emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KONYA EREĞLİ HALİT KALKAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BARBAROS MH DSİ KANALI BOYU
Telefon Numarası: 3327102451
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Halit Kalkan İlköğretim Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com