Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağrı, ilköğretim, kuvai, merkez, milliye, okulu

Kuva-İ Milliye İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuva-İ Milliye İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu Hakkında - Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu Tanıtım - Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu Resimleri - Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ
Demokratik, çağdaş, sosyal devletimize; araştırmacı ve sorgulayıcı, dürüst, çevresine duyarlı, kendisi ve çevresiyle barışık, akılcı ve bilime önem veren, iyi ahlâklı, insan haklarına saygılı, üretken ve yaratıcı bireyler yetiştirmek Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkeleri doğrultusunda tüm benliği ile; insan, vatan, millet, bayrak ve Atatürk sevgisi ve saygısına inanan, birlik içinde çeşitlilik; çeşitlilik içinde birlik yaşayabilen, demokrasi laiklik gibi toplumsal değerleri koruyan ve değerlerini yaşam tarzı haline getirebilen mutluluğu paylaşmakta görebilen, hoşgörülü, sabırlı bireyler yetiştirmek

KUVA-İ MİLLİYE İLKÖĞRETİM OKULU

2001-2002 yılında eğitim öğretime açılan Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu;2006-2007
eğitim-öğretim yılında okul mevcudunun 1200'e yaklaşmasından sonra normal
eğitimden ikili eğitime geçti2007-2008 eğitim öğretim yılının 2 dönemi tekrar normal
eğitime geçildi
Okulda 33 öğretmen görev yapmaktadır Bünyesinde bir kütüphane, bilgisayar laboratuvarı,
fen laboratuvarı bulunduran okulda üç tane de çok amaçlı salon bulunmaktadır Bu salonlar;
spor salonu, etkinlik salonu olarak kullanılmaktadır
İdare bölümünde, öğretmenler odasında, bilgisayar odasında ve kütüphanede internet erişimi
bulunmaktadır Öğrenciler boş vakitlerini, kitap sayısı 3000 olan kütüphanede ders çalışarak,
araştırma yaparak değerlendirirler Öğrenciler arasında sık sık satranç turnuvası,
masa tenisi turnuvası ve diğer spor branşlarında turnuvalar düzenlenmektedir
Spor salonunda Türkiye Golf Federasyonu tarafından kurulan seyyar golf çalışma
alanı bulunmaktadır Okul golf takımı 2005 yılından beri golf federasyonu
tarafından düzenlenen turnuvalara katılmakta ve önemli başarılara imza atmaktadır
Okulun "KUVA-İ MİLLİYE" adlı bir de dergisi bulunmaktadır

İletişim: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

Ağrı/Merkez

Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu Ağrı Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kuva-i Milliye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KUVA-İ MİLLİYE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Mehmet Akif Ersoy Mah

Telefon Numarası: 4722165185

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :http://okulwebmebgovtr/04/01/862184/indexhtml

biz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com