Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, ilköğretim, kemer, merkez, okulu

Merkez Kemer İlköğretim Okulu Kemer Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Merkez Kemer İlköğretim Okulu Kemer Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Merkez Kemer İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez Kemer İlköğretim OkuluTanıtım - Resimleri - Merkez Kemer İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kemer İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

OKULUN KISA GEÇMİŞİ

OKULUMUZ 1927 YILINDA ŞİMDİKİ KEMER CAMİİNİN YANINDA AHŞAP BİR BİNADA ÜÇ YILLIK EĞİTİM – ÖĞRETİM VEREN BİR OKUL OLARAK AÇILMIŞ, 1943 YILINDA BUGÜNKÜ KEMER LİSESİNİN BULUNDUĞU YERDE BEŞ DERSLİKLİ VE 5 YIL SÜRELİ BİR İLKOKUL OLARAK DEVAM ETMİŞ VE 17111971 TARİHİNDE MERKEZ MAHALLESİ LİMAN CADDESİNDE YAPILAN YENİ BİNASINA TAŞINMIŞ, 16021998 TARİHİNE KADAR EĞİTİM – ÖĞRETİME BURADA DEVAM ETMİŞTİR

16081997 TARİH VE 4306 SAYILI YAZIYLA ZORUNLU 8 YILLIK TEMEL EĞİTİME GEÇİLMESİ İLE BİRLİKTE İHTİYACA CEVAP VEREMEZ HALE GELMESİ SONUCU 16021998 TARİHİNDE KEMER BELEDİYESİ TARAFINDAN MERKEZ MAHALLESİ KARAYER MEVKİİNDE YAPTIRILAN 18 DERSLİKLİ YENİ BİNASINA TAŞINARAK, KEMER MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU ADI İLE EĞİTİM – ÖĞRETİME DEVAM EDİLMEKTEDİR

2007 – 2008 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILINDA 595 ÖĞRENCİ, 22 ÖĞRETMEN, 1 MÜDÜR, 1 MÜDÜR YARDIMCISI, 1 MEMUR VE 2 HİZMETLİ KADROSU İLE EĞİTİM – ÖĞRETİME DEVAM ETMEKTEDİR OKULUMUZDA 2 ANA SINIFI ŞUBESİ, KÜTÜPHANE, TEKNOLOJİ TASARIM ATÖLYESİ, GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ, BİLİŞİM TEKNOLOJİ SINIFI, FEN TEKNOLOJİ LABORATUARI, ‘MÜZİK, SOSYAL BİLGİLER, TÜRKÇE, MATEMATİK, İNGİLİZCE’ DERSLİKLERİ İLE 1KADEMEDE 10 ŞUBE BULUNMAKTADIR

Merkez Kemer İlköğretim Okulu Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Kemer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Kemer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Kemer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Merkez Kemer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MERKEZ KEMER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Merkez MahKarayer Mevkii 07980 /Kemer/Antalya

Telefon Numarası: 2428144480

Faks Numarası: 2428141246

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: Merkez Kemer İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com