Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağrı, bölge, doğansu, ilköğretim, kız, okulu, patnos, yatılı

Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Patnos Ağrı

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Patnos Ağrı

Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

VİZYON

— Türk toplumunu çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bir yönetim anlayışını eğitim sistemine ve eğitim kurumlarına taşıyan, örnek ve önder birim olmak

— Okulumuzun bu günkü değerlerini ortaya çıkararak, gelecek hayallerine ulaşmak için kurumsal değerlerin neler olduğunu belirlemek

— Evrensel değerlere uygun olarak ırk, din, cinsiyet ve bedensel eksiklere bakmadan tüm insanlara eşit davranmak

— Başarının takım çalışmaları ile elde edileceğine, teşvik ve ödülle artacağına inanmak

— Her velinin, öğrenme için öğrencisine her türlü fırsatın verildiğini bilmesi

— Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışması gerektiğini bilmek vizyonumuzdur

MİSYON

— Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onları 21yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak

— Müşteri memnuniyeti konusundaki bilgi, birikim ve deneyimlerin paylaşılması, yeni uygulamaların araştırılması, ilgili kesimlerin bilinçlendirilmesi

— Etkinlik ve verimliliği sağlamak, kaliteyi artırmak için yönetimi sistemli bir şekilde değerlendirerek geliştirme faaliyetlerini sürekli kılmaktır

— Mükemmelliğin sonu yoktur Çocuk eğitimi dünyanın en ciddi işidirBu konuda kimseyi değil kendi kendimizi rakip görerek daha mükemmeli aramak önemli arayışımızdır

— Öğrenci psikolojilerini bozmadan sanatla, sporla, sosyal aktivitelerle zenginlendirilmiş bir eğitim yapmak

Okulumuz 2006 - 2007 Eğitim-Öğretim yılında açılmıştırOkulumuz Ağrı' nın Patnos ilçesine onbeş km uzaklıktaOkulumuz bünyesinde: 25 Derslik, Bilişim Teknolojileri Sınıfı, Fen ve Teknoloji Laboratuarı, Teknoloji ve Tasarım Sınıfı, Kütüphane, Çok amaçlı Salon, Görsel Sanatlar Sınıfı bulunmakta

Pansiyonumuz dörtyüz yatak kapasiteye sahiptir Bütün odalar dayalı döşelidir Her katta öğrenciler için dinlenme salonları bulunmaktadır Ayrıca pansiyonumuz bünyesinde: Yemekhane, Çalışma Odaları, Çamaşırhane, Trlrvizyon Odası, Her Katta Banyo ve Lavabolar bulunmakta

Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Ağrı Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Doğansu Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DOĞANSU KIZ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: DOĞANSU KÖYÜ

Telefon Numarası: 4726232215

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :http://okulwebmebgovtr/04/06/965622/vizyonhtml

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com