Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akiş, çiğli, ilköğretim, izmir, okulu, öğütçü

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Hakkında - Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Tanıtım - Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Resimleri - Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu İletişim

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1988-1989 öğretim yılında Vali Nevzat AYAZ tarafından törenle açılarak eğitim ve öğretime başlamıştır

1988 yılında okula ilk atanan okul müdürü Tokat 1945 doğumlu Yüksel TANIR olmuştur1996 yılında emekli olmuştur1996 yılında Niyazi oğlu 1948 doğumlu Cengiz BULUTLAR ikinci okul müdürü olmuştur2004 yılında emekli olmuştur2005 yılında Sabri oğlu Şefik GÖKKUŞ üçüncü okul müdürü olarak ataması yapılmıştır ve halen okulumuzda okul müdürü olarak görev yapmaktadır

18 öğretmen ve 12 öğrenci ile 17 Kasım 1988 tarihinde ilkokul olarak açılış töreni yapılmıştır Okula adını veren, okulun inşasını üstlenen Akış ÖĞÜTÇÜ Hanım 1907 yılında Fethiye'de doğdu yaşamını Fethiye ve İzmir de sürdürdü Okulumuz 9 derslik olarak inşa edilmiş olmasına rağmen 1997-1998 öğretim yılında ilköğretimin 8 yıl zorunlu hale gelmesi nedeni ile ilköğretim okulu olmuştur 2002 yılında iki katlı 6 derslikli bir ek bina yapılmıştır Halen ikili öğretim olarak eğitim ve öğretim sürdürülmektedir

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
Okul Adresi : 8050 Sokak Çiğli İzmir
Okul Telefonu : 0 232 386 47 42
Okul Faks : 0 232 386 16 20
Okul Web Sitesi : http://okulwebmebgovtr/35/25/637209/indexhtml
Okul E-Mail : mail@akisogutcuk12tr
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Akiş Öğütçü İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com