Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilköğretim, merkez, okulu, trabzon, zafer

Zafer İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zafer İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

Zafer İlköğretim Okulu Hakkında - Zafer İlköğretim Okulu Tanıtımı - Zafer İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Zafer İlköğretim Okulu Resimleri

Zafer İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zafer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zafer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zafer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ZAFER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Zafer Mah Kuzgundrere Sok
Telefon Numarası: 4623261264
Faks Numarası: 4623215347

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

1989 yılında inşaatına başlanan zafer ilköğretim okulu 1991-1992 eğitim-öğretim yılında ilkokul olarak 13 şube ile eğitim öğretime başladıDaha sonra öğrenci sayısı artınca ikili öğretime geçildiİlköğretim 8 yıla çıkınca ilköğretim okulu olarak hizmete devam ettiZafer iöogenellikle kendi çevresinden öğrenci almaktadır Başarı durumu çevre imkanları göz önünde bulundurulduğundan çok iyidirOkulumuzun kurucu müdürü Ahmet Uzun’durDaha sonra Hayati Şahin ve vekaleten Ali Albayrak müdürlük görevi yapmıştırŞu anda okulumuzun müdürü Paşa Ali Şahin'dirOkulumuz8 şube 15 öğretmen 200 öğrenci ile çevre ile uyum içinde çevresine örnek ve önder olma gayretini benimseyerek eğitim-öğretime devam etmektedir

Kurumun Misyonu :

Değerlerini benimsemiş çalışanlarımızla birlikte bu kurumdaki Eğitim-Öğretim ve yönetime ilişkin işlemlerin Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkeleri ile evrensel değerler doğrultusunda yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır

Kurumun Vizyonu:

Geleceği bugünden yaşayarak, kaliteyi yükseltmek için çevreye örnek ve önder olmaktır

mebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com