Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aksaray, anaokulu, ferit, merkez, vali, ünal

Vali Ferit Ünal Anaokulu Merkez Aksaray

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vali Ferit Ünal Anaokulu Merkez Aksaray

Aksaray Vali Ferit Ünal Anaokulu Hakkında - Vali Ferit Ünal Anaokulu Tanıtım - Vali Ferit Ünal Anaokulu Resimleri - Vali Ferit Ünal Anaokulu İletişim

Ferit Ünal

(1928- ) Ferit Ünal kimdir

Bor’da doğduAnkara Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu Ankara Et Kombina Müdürlüğü, Maiyet memurluğu, Emniyet Müdür Yardımcılığı, Delice, Avanos, H Bektaş, Derinkuyu, Bala, Çubuk Kaymakamlıkları, Artvin ve Ankara Vali Yardımcılığı, AKP Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu Gençliğinde Bor Gençlik Derneğinde çalıştıYeşil Bor gazetesinin çıkarılmasında emek verdi Yazı işleri Müdürlüğünü de yaptıAnkara Niğde Öğrenci Yurdu Müdürlüğü görevi ise 1950’li yılların sonlarındadır Aksaray il olunca, Aksaray Valiliğine atandıGörev süresi sonunda sonra emekli olduBor sevgisi ile dolu Ferit Ünal yazdığı şiirlerle de Bor’u anlattı Şiirlerinde Bor’u yaşayan ve yaşatan isim olmuştur

İlkelerimiz

Bizler;

• Çocuklarımızın bütünlüğünü gözeterek, zihinsel, bedensel ve psikolojik gelişimlerini destekleyen eğitim vermeyi,

• Demokratik bir ortamda eğitim programımız ile çocuklarımızın kişilik özelliklerini, bağımsızlık ,yaratıcılık, sorumluluk ve paylaşma duygularını geliştirmeyi, toplum kurallarını öğrenmeleri ve yerinde kullanabilmelerini sağlamayı,

• Liderlik duygusunu ve özbakım becerilerini geliştirmeyi,

• İlgi duydukları konulara kolayca konsantre oldukları gibi diğer konulara da konsantrasyon sağlamaları için motive etmeyi,

• Meraklı, aktif ve araştırmacı birer birey olmaları için yaratıcılık ve yeteneklerini desteklemeyi,

• Okul ve dünya ile bağlantılı olmalarını,

• Her şeyden öğrenmeleri için çalışmayı ve öğrendikleri arasında ilişki kurmaları için doğru rehber olmayı,

• Doğallık ve gerçeklerin önemini öğrenmelerini,

• Evlerindeki sıcaklık ve güven duygusunu okulumuzda da yaşamalarını ve her şeyden önemlisi OKULUMUZDA MUTLU OLMALARINI HEDEFLİYORUZ

İletişim Bilgilerimiz

Adresi: FATİH MAHALLESİ KULE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANI

Telefon Numarası: 3822176017

Faks Numarası:

E-mail Adresi:

Web Adresi: http://okulwebmebgovtr/68/01/963758/indexhtm

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com